lekarz Tomasz Całka

1,3
1,2
1,1
1,2

Lekarz arogancki, ewidentnie nie lubi ludzi i swojej pracy. Brak empatii w tym zawodzie to powód do zmiany zawodu. Zdecydowanie nie polecam.

Ten człowiek nie powinien być lekarzem, zepsuł mi tarczycę z czym borykam się do teraz (nie jest on endokrynologiem) przy czym był chamski i arogancki, mimo wszystko dałam mu druga szanse ale i tym razem się zawiodłam. Nie polecam, powinni mu zabrać prawa do wykonywania zawodu bo jest on po prostu niebezpieczny nie mówiąc już o jego kulturze osobistej.

Napiszę krótko. Lekarz bezczelny i arogancki. Zdecydowanie nie polecam. Nie powinien być lekarzem. No ale cóż kulturę wynosi się z domu.

Omijać szerokim łukiem. Zero kompetencji i uprzejmości. Nie polecam, nie polecam, nie polecam, nie polecam.

Szkoda że za uprzejmosc nie można dać ujemnych gwiazdek. Lekarz nieuprzejmy i beszczelny jak można mówić do pacjenta per "TY" trochę kultury. Przepisane leki to jakaś kipina inny lekarz który mnie badał dzień później odrazu wpisał antybiotyk. Dziękuję Panu za ułatwienie mi decyzji o zmianie przychodni obyśmy się więcej nie zobaczyli.