lekarz Tomasz Chmura

Polecam Pan Tomka Chmurę to bardzo dobry lekarz godny zaufania dzięki niemu mimo zagrożonej ciąży wszystko skończyło się dobrze.Bardzo miły i uprzejmy .

Polecam,ten doktor naprawde jest bardzo kompetentny i spełnił moje oczekiwania.Serdecznie Polecam.

Jestem dopiero w 3 miesiacu ciaży ale szczerze mogę polecic tego lekarza, chociażby za uprzejmość i delikatnośc podczas badania. Jest naprawde dobry w tym co robi.

Jest bardzo dobrym ginekologiem.Zaistniałe problemy zdrowotne pacjentki potrafi bardzo dobrze opisac a takze wytlumaczyc dlaczego taka a nie inna metoda bedzie leczona zaistniala choroba.Jest rowniez bardzo mily a w szczegolnosci bardzo pomocny jak nawet opiekunczy podczas porodu.Troszczy sie o swoje pacjentki jak malo kto ze swoja specjalizacja.Bylam juz u roznych ginekologow ale zaden z nich nie byl tak godny zaufania.Ciesze sie,ze jest ktos taki jak On.

Polecam doktora Chmurę.Jest bardzo uprzejmy i zawsze stara się wyjaśniać (jak są jakieś niejasności) i uspokajać pacjentkę.