dr n. med. Tomasz Chwaliński

Urolog

Wspaniały lekarz, dobry człowiek i o to chyba przede wszystkim chodzi! Miałam WIELKIE szczęście, że trafiłam właśnie do dr Chwalińskiego, choć początkowo diagnozował mnie inny specjalista"profesor"...... Nie przejął się zbytnio moim rakiem nerki i czas oczekiwania na operację był dla mnie nie do przyjęcia, choć wiem że możliwości były całkiem inne. Gdy zjawiłam się u Pana dr Tomasza Ch. rozmowa była krótka. Pan doktor bardzo fachowo i w przystępnym języku dla pacjenta wytłumaczył wszystko co wiąże się z tą chorobą i zabiegiem operacyjnym. Planując operację, kieruje się przede wszystkim dobrem i zdrowiem pacjenta. Natychmiast zadzwonił na Oddział i ustalił bardzo szybki termin.Przed zabiegiem zlecił mi jeszcze jedno badanie, które było bardzo istotne dla mnie a P."profesor" o nim nawet nie pomyślał. Podczas pobytu w szpitalu, opieka samego Pana dr jak i pielęgniarska to najwyższy profesjonalizm. Naprawdę jestem taka szczęśliwa, ze mam już wszystko za sobą i autorytatywnie mogę stwierdzić, że gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję to na pewno byłby to Pan dr Chwaliński. Panie doktorze, jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za wspaniałe podejście, wyrozumiałość i ogromną cierpliwość do pacjenta - między innymi do mnie, bo człowiek na którego spadnie tak nagle ciężka choroba potrafi być czasem nieznośny. JEST PAN WIELKI PANIE DOKTORZE. Dozgonnie wdzięczna pacjentka E.J.

Mistrz ,bylem operowany 18 grudnia 2015 ,wszystko przebieglo pomyslnie.Wytlumaczyl " cykorkowi " caly przebieg i dokonal dziela. Jestem MU za to wdzieczny do konca.Personel super,zawsze na miejscu. Raz jeszcze dziekuje i zycze calej zalodze w raz z innymi chirurgami duzo zdrowia. Pozdrawiam, wlodek 62 l.

Pozdrawiam, wlodek 62 l.

Znakomity lekarz, wybitny specjalista i wspaniały człowiek! Miałem wyjątkowe szczęście trafić do dr Tomasza Chwalińskiego, po tym jak w innym ośrodku medycznym zdiagnozowano u mnie nowotwór prostaty i stwierdzono, ze nie ma pośpiechu w podejmowaniu dalszego leczenia!!! Doktor Chwaliński zareagował błyskawicznie. Nie da się opisać z jakim oddaniem i cierpliwością Pan Doktor podszedł do mnie, jak doskonale potrafił wyjaśnić wszystko to, co związane z chorobą, czy operacją. Od razu skierował mnie do Mazowieckiego Szpitala Onkologicznego w Wieliszewie na dalsze badania i następnie operację. Wszystko przebiegło niezwykle sprawnie i profesjonalnie. Pobyt ...

Znakomity lekarz, wybitny specjalista i wspaniały człowiek!
Pobyt w nowoczesnym szpitalu i wspaniała opieka medyczna sprawiły, że szybko wróciłem do sił po skomplikowanej operacji. A co najważniejsze, wróciłem do zdrowia!!!
Z pełną odpowiedzialnością polecam konsultacje u Pana Doktora we wszelkich chorobach urologicznych. To niezwykle kompetentny lekarz, któremu śmiało można zaufać.
Pozdrawiam Pana serdecznie i jeszcze raz DZIĘKUJĘ za wszystko!
Wdzięczny pacjent z Podlasia

Pan dr. Tomasz jest przykładem człowieka, który kieruje się zasadami, niestety zanikającymi ostatnimi czasy. Za nieprzeciętną wiedzą i kompetencjami chirurgicznymi idzie wielka pasja i szacunek dla pacjenta. Doktor potrafi cierpliwie tłumaczyć i przekonać do najlepszej terapii. Polecam z całego serca, byłem operowany na nowotwór złośliwy prostaty 2 lata temu i od tego czasu wysłałem do dr. Tomasza wielu znajomych. Wszyscy byli zadowoleni i wdzięczni. Jeśli masz problem onkologiczno-urologiczny polecam gorąco. Zupełnie inna sprawa to świetny zespół i szpital w Wieliszewie na bardzo wysokim poziomie.

Dr. Tomasz Chwaliński usuną mi średnio złośliwego guza pod prawa nerką w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym (Waliszew) 11 czerwca 2012 r. Polecam lekarza i MSO. Mieszkałem w Szwecji, USA, Anglii i w tych krajach się też leczyłem. Myślę, ze dr. Tomasz Chwaliński i MSO reprezentują wysoki światowy poziom wiedzy i jakości wykonywanych usług medycznych. Mile byłem zaskoczony, że taka placówka istnieje w Polsce i wykonuje usługi na kontrakcie z NFZ.

dr Tomasz Chwaliński jest lekarzem godnym polecenia.Bardzo miły dla pacjenta,rzeczowo tłumaczy schorzenie,poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi i co najistotniejsze jest bardzo,bardzo wspaniałym fachowcem i człowiekiem.Polecam z całego serca jako pacjent dr-a.Wielu innych lekarzy może brać przykład z dr-a Chwalińskiego - pacjent z Ostrołęki -J.O.

Lekarz z powolania bardzo dobry czlowiek swietny fachowiec slowa nie sa w stanie oddac wszystkiego co nalezy podkreslic aby ocenic na szostke doskonaly oddzial ktorym kieruje w szpitalu w wieliszewie pozostali lekarze dr gajda i dr zakoscielny fachowe i czule pielegniarki ktorych jest za malo swietna salowa i dobry catering tylko nie wygodne lozka za wysokie szpital kazdy powinien byc taki jak w wieliszewie mocek wladyslaw andrzej pacjent 21.02 - 2.03.13r

Dr Tomasz Chwaliński to wzór lekarza. Jest kompetentny i poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu. Ostatnio przeszedłem operację usunięcia nerki w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie pod opieką dr Chwalińskiego. Opieka lekarska profesjonalna, warunki pobytu na bardzo wysokim a wręcz niespotykanym w naszym kraju poziomie. Pielęgniarki bardzo sympatyczne i opiekuńcze. Jedyny mały mankament to ciut mała liczba pielęgniarek, które dwoją się i troją biegając do wszystkich pacjentów. Poza tym bez zarzutu dobrze przemyślany szpital i świetna kadra. Dziękuję za opiekę i pozdrawiam Marek z Rypina

Dziękuję za opiekę i pozdrawiam
Marek z Rypina

Pan doktor operowal moja babcie 81 lat) i usunal jej nerke. Wszystko poszlo dobrze. Babcia jest zachwycona niezwykle milym i pelnym szacunku podejsciem doktora. Bardzo czesto starszych ludzi traktuje sie przedmiotowo, jakby lekarze tracili na nich czas. Pan doktor jest pelen zrozumienia, doradza, po roku przyjmuje babcie na wizyty kontrolne, tlumaczy, zawsze znajduje czas dla pacjenta, fantastycznie traktuje starszych ludzi. Mamy do niego pelne zaufanie.

Opatrzność zesłała mojemu męzowi Dr. Tomasza CHWALINSKIEGO, który postawił własciwą wstępną diagnozę męzowi i skierował go na biopsję saturacyjną, która wykryła nowotwór złosliwy ( biopsa zwykła igłowa niestety nie wykryła nowotworu.Obecnie mąż juz jest po operacji, którą miał w szpitalu w Wieliszewie - luksusowy szpital z profesjonalna opieką lekarzy i pielęgniarek.Wzorem lekarza jest Dr. Tomasz Chwaliński, dociekliwy i bardzo oddany choremu; w każdej chwili do dyspozycji , nawet w nocy potrafi przyjechać do szpitala do chorego. Kazdemu życzę aby trafił na takiego lekarza.

Kazdemu życzę aby trafił na takiego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Urolog Wieliszew"?

ul. Błonie 15/17
05-300 Mińsk Mazowiecki