dr n. med. Tomasz Chwaliński

Urolog

B. dobry, kompetentny lekarza. Jestem pod kontrolą dr Tomasza Chwalińskiego od wielu lat i nie mam problemów, które przedtem mnie prześladowały.

To jest wspaniały lekarz, bardzo polecam, szukałam długo urologa i na szczęście trafiłam w końcu do niego...

Pan dr. Tomasz jest przykładem człowieka, który kieruje się zasadami, niestety zanikającymi ostatnimi czasy. Za nieprzeciętną wiedzą i kompetencjami chirurgicznymi idzie wielka pasja i szacunek dla pacjenta. Doktor potrafi cierpliwie tłumaczyć i przekonać do najlepszej terapii. Polecam z całego serca, byłem operowany na nowotwór złośliwy prostaty 2 lata temu i od tego czasu wysłałem do dr. Tomasza wielu znajomych. Wszyscy byli zadowoleni i wdzięczni. Jeśli masz problem onkologiczno-urologiczny polecam gorąco. Zupełnie inna sprawa to świetny zespół i szpital w Wieliszewie na bardzo wysokim poziomie.

dr Tomasz Chwaliński jest lekarzem godnym polecenia.Bardzo miły dla pacjenta,rzeczowo tłumaczy schorzenie,poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi i co najistotniejsze jest bardzo,bardzo wspaniałym fachowcem i człowiekiem.Polecam z całego serca jako pacjent dr-a.Wielu innych lekarzy może brać przykład z dr-a Chwalińskiego - pacjent z Ostrołęki -J.O.

Lekarz z powolania bardzo dobry czlowiek swietny fachowiec slowa nie sa w stanie oddac wszystkiego co nalezy podkreslic aby ocenic na szostke doskonaly oddzial ktorym kieruje w szpitalu w wieliszewie pozostali lekarze dr gajda i dr zakoscielny fachowe i czule pielegniarki ktorych jest za malo swietna salowa i dobry catering tylko nie wygodne lozka za wysokie szpital kazdy powinien byc taki jak w wieliszewie mocek wladyslaw andrzej pacjent 21.02 - 2.03.13r

Porządny CZŁOWIEK! Lekarz,który posiada nie tylko wiedzę,ale i serce dla chorych.Dziękuję panie doktorze, Pacjentka z Zegrza.

Pacjentka z Zegrza.

Wspaniały lekarz, dobry człowiek i o to chyba przede wszystkim chodzi! Miałam WIELKIE szczęście, że trafiłam właśnie do dr Chwalińskiego, choć początkowo diagnozował mnie inny specjalista"profesor"...... Nie przejął się zbytnio moim rakiem nerki i czas oczekiwania na operację był dla mnie nie do przyjęcia, choć wiem że możliwości były całkiem inne. Gdy zjawiłam się u Pana dr Tomasza Ch. rozmowa była krótka. Pan doktor bardzo fachowo i w przystępnym języku dla pacjenta wytłumaczył wszystko co wiąże się z tą chorobą i zabiegiem operacyjnym. Planując operację, kieruje się przede wszystkim dobrem i zdrowiem pacjenta. Natychmiast zadzwonił na Oddział i ustalił bardzo szybki termin.Przed zabiegiem zlecił mi jeszcze jedno badanie, które było bardzo istotne dla mnie a P."profesor" o nim nawet nie pomyślał. Podczas pobytu w szpitalu, opieka samego Pana dr jak i pielęgniarska to najwyższy profesjonalizm. Naprawdę jestem taka szczęśliwa, ze mam już wszystko za sobą i autorytatywnie mogę stwierdzić, że gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję to na pewno byłby to Pan dr Chwaliński. Panie doktorze, jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za wspaniałe podejście, wyrozumiałość i ogromną cierpliwość do pacjenta - między innymi do mnie, bo człowiek na którego spadnie tak nagle ciężka choroba potrafi być czasem nieznośny. JEST PAN WIELKI PANIE DOKTORZE. Dozgonnie wdzięczna pacjentka E.J.

parenaście dni wstecz byłem operowany przez dr Chwalińskiego,CZŁOWIEK WZBUDZAJACY ZAUFANIE, KOMPETENTNY, ŻYCZLIWY I MAM PRZEKONANIE ŻE WIELKI PROFESJONALISTA. PASJONAT TEGO CO ROBI. PRZESYŁAM ŻOŁNIERSKIE POZDROWIENIA.E N

PASJONAT TEGO CO ROBI. PRZESYŁAM ŻOŁNIERSKIE POZDROWIENIA.E N

Pan doktor operowal moja babcie 81 lat) i usunal jej nerke. Wszystko poszlo dobrze. Babcia jest zachwycona niezwykle milym i pelnym szacunku podejsciem doktora. Bardzo czesto starszych ludzi traktuje sie przedmiotowo, jakby lekarze tracili na nich czas. Pan doktor jest pelen zrozumienia, doradza, po roku przyjmuje babcie na wizyty kontrolne, tlumaczy, zawsze znajduje czas dla pacjenta, fantastycznie traktuje starszych ludzi. Mamy do niego pelne zaufanie.

Wszystko ok. Lekarz kompetentny, szybko diagnozowal problem i wypisał odpowiednie leki wszystko to pozwoliło na szybkie wyleczenie