dr n. med. Tomasz Chwaliński

Urolog

Znakomity lekarz, wybitny specjalista i wspaniały człowiek! Miałem wyjątkowe szczęście trafić do dr Tomasza Chwalińskiego, po tym jak w innym ośrodku medycznym zdiagnozowano u mnie nowotwór prostaty i stwierdzono, ze nie ma pośpiechu w podejmowaniu dalszego leczenia!!! Doktor Chwaliński zareagował błyskawicznie. Nie da się opisać z jakim oddaniem i cierpliwością Pan Doktor podszedł do mnie, jak doskonale potrafił wyjaśnić wszystko to, co związane z chorobą, czy operacją. Od razu skierował mnie do Mazowieckiego Szpitala Onkologicznego w Wieliszewie na dalsze badania i następnie operację. Wszystko przebiegło niezwykle sprawnie i profesjonalnie. Pobyt ...

Znakomity lekarz, wybitny specjalista i wspaniały człowiek!
Pobyt w nowoczesnym szpitalu i wspaniała opieka medyczna sprawiły, że szybko wróciłem do sił po skomplikowanej operacji. A co najważniejsze, wróciłem do zdrowia!!!
Z pełną odpowiedzialnością polecam konsultacje u Pana Doktora we wszelkich chorobach urologicznych. To niezwykle kompetentny lekarz, któremu śmiało można zaufać.
Pozdrawiam Pana serdecznie i jeszcze raz DZIĘKUJĘ za wszystko!
Wdzięczny pacjent z Podlasia

Dr Tomasz Chwaliński to wzór lekarza. Jest kompetentny i poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu. Ostatnio przeszedłem operację usunięcia nerki w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie pod opieką dr Chwalińskiego. Opieka lekarska profesjonalna, warunki pobytu na bardzo wysokim a wręcz niespotykanym w naszym kraju poziomie. Pielęgniarki bardzo sympatyczne i opiekuńcze. Jedyny mały mankament to ciut mała liczba pielęgniarek, które dwoją się i troją biegając do wszystkich pacjentów. Poza tym bez zarzutu dobrze przemyślany szpital i świetna kadra. Dziękuję za opiekę i pozdrawiam Marek z Rypina

Dziękuję za opiekę i pozdrawiam
Marek z Rypina

Dr. Tomasz Chwaliński usuną mi średnio złośliwego guza pod prawa nerką w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym (Waliszew) 11 czerwca 2012 r. Polecam lekarza i MSO. Mieszkałem w Szwecji, USA, Anglii i w tych krajach się też leczyłem. Myślę, ze dr. Tomasz Chwaliński i MSO reprezentują wysoki światowy poziom wiedzy i jakości wykonywanych usług medycznych. Mile byłem zaskoczony, że taka placówka istnieje w Polsce i wykonuje usługi na kontrakcie z NFZ.

Potwierdzam pozytywne opinie o Panu doktorze Tomaszu Chwalińskim. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana doktora w przypadkach urologicznych jako lekarza i człowieka.

Bardzo polecam Pana Dr Tomasza Chwalińskiego obecnie leczy on mojego tatę w Szpitalu w Wieliszewie jest bardzo dobrym fachowcem niezwykle rzeczowy, komnpetentny, ludzki i z dużą cierpliwościa i kulturą osobistą. Szkoda, że nie leczył on mojego taty od początku wykrycia raka prostaty. W pełni zasługuje na 5 + i polecam wszystkim tego lekarza z czystym sercem i przy okazji pozdrawiam Pana Doktora zadowolona Pacjentka

DR Chwaliński wycinał mi guz z nerki dwa lata temu.Do dziś wspominam jak przedoperacją zapewniał że wszystko będzie OK.MIAŁ RACJĘ.Mineło 2 lata i wszystko jest OK.Jeszcze raz dziękuję Panie Tomaszu pozdrawiam i życzę Wszystkiego Najlepszego. Pacjęt jeszcze z Centrum Onkologi.

Pacjęt jeszcze z Centrum Onkologi.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, cierpliwy, traktuje pacjentów po ludzku.. Polecam.

Opatrzność zesłała mojemu męzowi Dr. Tomasza CHWALINSKIEGO, który postawił własciwą wstępną diagnozę męzowi i skierował go na biopsję saturacyjną, która wykryła nowotwór złosliwy ( biopsa zwykła igłowa niestety nie wykryła nowotworu.Obecnie mąż juz jest po operacji, którą miał w szpitalu w Wieliszewie - luksusowy szpital z profesjonalna opieką lekarzy i pielęgniarek.Wzorem lekarza jest Dr. Tomasz Chwaliński, dociekliwy i bardzo oddany choremu; w każdej chwili do dyspozycji , nawet w nocy potrafi przyjechać do szpitala do chorego. Kazdemu życzę aby trafił na takiego lekarza.

Kazdemu życzę aby trafił na takiego lekarza.

Bardzo polecam tego lekarza. Jest NIEZWYKŁYM człowiekiem, z pasją i oddaniem wykonuje swoją pracę. Każdego pacjenta traktuje jak kogoś bliskiego, poświęca mu wiele czasu i uwagi. Zna się na tym co robi i robi to dobrze. Niektórzy zadufani w sobie prof.urologii mogliby się wiele nauczyć od dr. Chwalińskiego. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam dr.Tomasza. TP

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam dr.Tomasza.
TP