lek. dent. Tomasz Ciszewski

Wszystkie zabiegi przeprowadził bardzo dokładnie i komfortowo. Usuwanie, leczenie, czyszczenie- przebiegały bezboleśnie. Zawsze wyczerpująco przedstawia stan uzębienia i koszt leczenia. Do tego stwarza miłą atmosferę rozmową i dobrym poczuciem humoru. Specjalista z ogromnym doświadczeniem. Jako wieloletni klient jestem bardzo wdzięczny i szczerze go polecam.

Moim zdaniem jest świetnym fachowcem, niezwykle dokładnym. A sarkastyczne poczucie humoru pana doktora, będące oznaką inteligencji, to bonus dla spanikowanego pacjenta :-D Nie zamienię na nikogo innego!

Nie zamienię na nikogo innego!

Mimo, że jesteś klientem, który płaci niemałe pieniądze za wizytę u Pana Doktora, czujesz się, jak nieproszony gość. Im mniej mówisz tym lepiej dla Ciebie inaczej szybko możesz zdenerwować Pana Doktora. Dodatkowe pytania czy wątpliwości wywołują u Pana Doktora wzrost ciśnienia i tzw "foch" na twarzy. Byłem dwa razy, za drugim razem postanowiłem Panu Doktorowi dać jeszcze szansę. Niestety nic się nie zmieniło. Czas więc się pożegnać z Panem Doktorem. W Suwałkach są jeszcze lekarze, którzy doceniają swoich pacjentów.

Bardzo miła obsługa ale bardzo słaby dentysta, idąc do niego trzeba mieć pełen potrfel. Ząb przez niego leczony po pół roku ukruszył się, reklamacji nie uwzględnił, zęba nie naprawił a wziął za wizytę dodatkowe pieniądze.Kanałowe przeleczenie zęba kosztowało ponad 500zł. Zaproponował wstawienie porcelanowego zęba za 900zł w to miejsce. W rezultacie ząb został naprawiony bez problemu przez innego dentystę. NIE POLECAM!!

Perfekcja stomatologiczna, profesjonalizm - najwyższe oceny, ból nieobecny. Korzystałem i jeszcze skorzystam z usług gabinetu.