Filtruj terminy

lek. dent. Barbara Waraksa-Jatowczyc

Bedent
Bydgowska 30
16-400 Maniówka, Suwałki

Pani doktor jest bardzo miła, uprzejma i rzetelna. Przyszłam do niej na leczenie dwóch ubytków oraz usuwanie kamienia. Poprzedni dentysta próbował naciągnąć mnie na jakieś wyimaginowane ubytki. Pani doktor wytłumaczyła wszystko dokładnie. Zabieg był szybki, delikatny i profesjonalny. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Małgorzata Cherubin

Dental Novum
ulica Minkiewicza 14
16-400 Suwałki

bardzo mila pani, wszysto sprawnie, mila atmosfera

lek. dent. Tomasz Ciszewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Zamojska 8
16-400 Maniówka, Suwałki

Moim zdaniem jest świetnym fachowcem, niezwykle dokładnym. A sarkastyczne poczucie humoru pana doktora, będące oznaką inteligencji, to bonus dla spanikowanego pacjenta :-D
Nie zamienię na nikogo innego!

lek. dent. Jacek Bilbin

Dental Novum
ulica Minkiewicza 14
16-400 Suwałki

jedyny i niepowtarzalny! książkowy przykład lekarza z krwi i kości. uosobienie pracowitości, wiedzy, rzetelności. kompetentni podwładni i miła obsługa. z całym szacunkiem polecam
Opinia dodana przez: Adam

Alicja Radzewicz

Radzewicz Alicja. Gabinet stomatologiczny

16-400 Suwałki

Profesjonalne podejście do pacjenta leczę się u niej ja oraz moja 5cio letnia córka moja żona i teściowa. Szczerze polecam a jeżeli ktoś miał jakieś przykre doświadczenia u innych lekarzy to na pewno wszelkie obawy znikną po pierwszej wizycie u tej pani
Opinia dodana przez: Jarek

Mariusz Miłkowski

16-400 Maniówka, Suwałki

Byłam u tego dentysty około 2 lata temu.Masakra przez tego pana straciłam dwa zęby po kilku miesiacach.jeden był leczony kanałowo w baaaardzo ekspresowym tempie.na drugiej wizycie ząb był zrobiony.a wydaje mi się że kanałowe leczenie nie jest ekspresowe.a w dziąśle nad zębami mialam przetoke czy jakoś tak się to nazywa co wykrył mi inny pan dentyta który musiał mi wyrwać korzeń po tym jak ten ząb się rozłamał na pół ...

Marta Konewko

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach
ulica A. Mickiewicza 11
16-400 Suwałki

Leczyłam zęby u tej pani. Początkowo nie miałam zastrzeżeń ale po kilku wizytach nie wzbudzała już mego zaufania. Chciała poprawiać ząb, którego pół roku wcześniej leczyłam u innego dentysty i który był ok. Natomiast u męża co wizyta to mówiła o dodatkowym zębie do leczenia. Poszedł do innego stomatologa i się okazało, że jest ok. Chyba zaczęła naciągać ludzi. Rozmawiałam ze znajomymi, którzy też u niej leczyli zęby i też ...

lek. dent. Katarzyna Borysiewicz

Lityńskiego 5a (Lekard)
16-400 Maniówka, Suwałki

Lekceważące podejście do pacjenta, cena za usługi odwrotnie proporcjonalna do jej jakości. Za cenę, którą zapłaciłem, plomba powinna trzymać się do końca życia, a nie 2 tygodnie!!!! Odradzam, nawet gdy nie ma innego w danej chwili dostępnego dentysty. Kobieta PORAŻKA !!!
Opinia dodana przez: rozczarowany pacjent

lek. dent. Iwona Garniewska-Urban

Prywatny Gabinet Lekarski

16-400 Maniówka, Suwałki

Mówi co zamierza zrobić, informuje że może zaboleć, jest bardzo miła.

lek. dent. Katarzyna Sznurkowska-Popławska

Gabinet Stomatologiczny

16-402 Suwałki

bardzo miła i kompetentna pani. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Stomatolodzy w Suwałkach