Tomasz Czajka

Polecam, chodzę ponad 20 lat. Usługa trwała, estetyczna i odpowiedzialna. Lekarz i Pani asystentka bardzo uprzejmi

Do doktora chodze juz 20 lat . Cenie go za dar do stomatologi. Pacjentka jestem trudną i złe znosząca wizyty- jemu ufam. Polecam P.s cała rodzina tez chodzi

Główne zalety, to wykształcenie, porządny sprzęt, ładny, pogodny gabinet i właściwie bardzo mało bolesne leczenie zęba - jeśli są drobne dziury, to właściwie bezbolesne. Gdy byłem pierwszy raz, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony i nadal jestem. :)

Suuuuuuuuper lekarz!!!!! Polecam z czystym sumieniem.

Suuuuuuuuper lekarz!!!!! Polecam z czystym sumieniem.

Z usposobienia wydaje się chłodny i średnio uprzejmy. Samo wiercenie w zębach - sadyzm na żywca. Mimo prywatnej wizyty wynalazku o nazwie znieczulenie nie proponował. A wykonanie - mi się wydawało, że jest ok, ale potem zęby które leczył p. Czajka zaczęły boleć i inny stomatolog stwierdził, że "schrzanione". Nie polecam.