dr Tomasz Czerniak

Miałam "przyjemność" z dr Czerniakiem podczas porodu. Po dwóch godzinach skurczów partych gdy dziecku spadało tętno a ja traciłam z bólu przytomność nie chchiał w ogóle do mnie zajrzeć i powiedział położnej, żebym sobie jeszcze poleżała 10 min. na boku. Położna nie mogła się go doprosić żeby raczył do mnie przyjść więc poprosiła narzeczonego żeby po niego poszedł. Jak się okazało pan doktor był w trakcie jedzenia i jeszcze wyzwał narzeczonego że po niego przychodzi. Jak przyszedł stwierdził że na znieczulenie jest za późno bo rodzimy, później ktoś inny (chyba ...

Miałam "przyjemność" z dr Czerniakiem podczas porodu.
Jak przyszedł stwierdził że na znieczulenie jest za późno bo rodzimy, później ktoś inny (chyba lekarz) przyszedł i powiedział że jeszcze daleka droga a dziecko prawdopodobnie odwróciło główkę bokiem.
Ponieważ dziecku spadało tętno błagałam go żeby zrobił cesarskie cięcie i nawet proponowałam, że za to zapłacę.
Stwierdził tylko, że jest jeden anastazjolog i ma inne priorytety !!!, więc cięcia nie będzie.
Bardzo bałam się o dziecko że będzie niedotlenione i udało nam się z narzeczonym wymóc żeby zrobił vacum. Okazało się że dziecko nie miało szans się samo urodzić, bo zaplątało się w pępowinę i ilekroć wychodziło z powrotem się cofało.
Teraz ja prawie 3 miesiące po porodzie mam straszne problemy (łącznie z wypadającą macicą), a dziecko ostatnio zaczyna się dziwnie zachowywać i wybieramy się na usg główki. Pani profesor również z Poznania (nazwiska nie podam, ale jedna z lepszych lekarzy gin. w Polsce)stwierdziła, że to skandal że lekarz nie zrobił cesarki, bo mnie wyciągnęli prawie wszystko na wierzch i narazili dziecko (aha nie powinnam dzwigać dziecka tylko ciekawe jak to możliwe?).
Mam nadzieję że się nie okaże że na skutek niedotlenienia doszło do jakichś uszkodzeń.
PODSUMOWUJĄC - ODRADZAM WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM TEGO LEKARZA BO PRYWTNIE KAŻDY JEST MIŁY, A PAN DOKTOR POKAZAŁ SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE W SZPITALU

Jestem pacjentka doktora Czerniaka od kilku lat. W ostatnim roku częściej gdyż prowadził moja pierwsza ciążę. Doświadczyłam profesjonalnej opieki z nieocenionym zaangażowaniem, biorąc również pod uwagę sam poród. Zdecydowanie polecam !

Polecam wszystkim panią sympatyczny miły pan odpowie na każde pytanie i pomoże w każdej sytuacji ☺

Jest to wspaniały lekarz! Bardzo dobry człowiek podchodzi do pacjentki w sposób indywidualny, naprawdę dba można zadac doktorowi tysiąc pytań a na każde nam odpowie. Jestem z Kalisza 18 stycznia urodziłam w Poznaniu córeczkę, pan doktor odbierał mój poród wspaniała opieka przez lekarza. Ciążą bardzo dobrze prowadzona. Jak rodzic to tylko w Poznaniu opieka naprawdę fantastyczna, położne również super. Polecam tego lekarza każdej kobiecie. Już zawsze będę do tego lekarza chodziła. Dziękuję bardzo za wszystko doktorze. Ania Jackowska Kalisz:-)

Słyszałam, że Doktor przyjmuje też w Kaliszu czy ktoś da mi namiary: adres i nr telefonu. Ciężko mam znaleść na internecie. Pozdrawiam

Miałam nieprzyjemność spotkania z Panem doktorem na Polnej podczas dyżuru, gdzie najpierw stwierdził,że muszę biec na cesarkę w trybie nagłym, po czym wiele godzin mi jej nie przeprowadził, ostatecznie dziecko urodziło się i tak przez vacuum, a ja mam traumę na całe życie. Nie polecam.

Bardzo miły, ciepły człowiek, kompetentny i fachowy lekarz, super podejście do pacjentek. Do takiego lekarza jak Pan Tomek to sama przyjemność chodzić, strach, skrępowanie potrafi zminimalizować prawie do zera. Szkoda, że na Polnej jest już tylko na Oddziale a nie przyjmuje już w Poradni...

Bardzo dobry lekarz. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, nie bagatelizuje problemu. Podchodzi do każdej pacjentki indywidualnie. POLECAM!!!

Naprawde super lekarz. Bylam dzisiaj u pana doktora w Kaliszu z problemem pierwszy raz. I muszę przyznać ze jestem milo zaskoczona bo pan doktor mnie wysłuchał odpowiadał na pytania nie bagatelizował mojego problemu. Także polecam Wszystkim pana doktora. Dziekuje Ania Kalisz:)

Super ginekolog jestem wlasnie poczatek 8miesiaca ciazy jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojej ciazy. bede rodzic tylko w Poznaniu Ania Kalisz