lekarz Tomasz Czerniawski

Ortopeda

Podejście do pacjenta super. Jestem zadowolony z wizyty na 100%. Wytłumaczone wszystko od a do z. Odpowiedzi na pytania super . Kultura osobista super. Lekarz jakich mało.

Lekarz na prawdę godny polecenia. Poza tym, że choroba mija na sam widok doktora to wychodzę z gabinetu w dużo lepszym nastroju :) a tak całkiem poważnie - zaczynamy leczyć moje kolano i odwiedzam przychodnię już 3 raz w ciągu 2 tygodni. Dolegliwość uciążliwa, ale starania i zaangażowanie lekarza bezcenne. Mało przyjemne same zabiegi, boli jak cholera za każdym razem, ale chyba nie da się tego zrobić w inny sposób. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to najfajniejszy specjalista, na jakiego trafiłam (z ogółu wszystkich lekarzy różnych specjalizacji). A na gratisie cudowne widoki i fajna atmosfera w trakcie wizyty :D

Lekarz odpowiedzialny. Naprawdę godny zaufania. Poprostu jestem zadowolony z jego pracy zawodowej. Jak zaczyna kogoś leczyć od początku to do końca. :)))

Polecam mily madry pomocny i delikatny a do tego jeszcze przystojny i dowcipny :-) eh szkoda ze mam tylko dwa kolana...ale ortopeda zawsze potrzebny;-)

Pan doktor robil mi artroskopie kolana i jestem bardzo zadowolona wiem ze mieli ze mna problemy, ale bardzo dobry lekarz polecam bardzo serdecznie pana doktora poniewaz jest to osoba bardzo kompetentna i to co robi bardzo lubi i oddaje sie temu najlepiej jak tylko moze :)

odnoszę wrażenie, że większość opinii dotyczy innego lekarza o tym samym imieniu i nazwisku.... osobiście nie jesteśmy z żoną zadowoleni z wizyty

polecam tego młodego ortopedę. jestem jego pacjentką od ponad roku, zawsze wysłucha pacjenta, wyjaśni dokładnie na czym polega badanie, leczenie farmakologiczne czy też operacja. niedługo czeka mnie artroskopia w jego wykonaniu, jestem dobrej myśli. mam wrażenie że dla tego lekarza naprawdę pacjent jest najważniejszy. pozdrawiam.

Godny polecenia, uprzejmy, nie traktuje pacjenta przedmiotowo, z chęcią odpowiada na zadawane przez pacjenta pytania

Na widok Pana Doktora żadna choroba nie jest straszna i wszystkie dolegliwości mijają od ręki. Jest na co popatrzeć!!! Wytłumaczy i poradzi.

Wytłumaczy i poradzi.

Bardzo uprzejmy, leczę się u niego od kilku miesięcy i niestety narazie mi nie pomógł, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Tak czy inaczej, bardzo się przykłada do pracy, wrażliwy, interesuje się pacjentem, dokładny.