lekarz Tomasz Czerniawski

Godny polecenia, uprzejmy, nie traktuje pacjenta przedmiotowo, z chęcią odpowiada na zadawane przez pacjenta pytania

Pan doktor robil mi artroskopie kolana i jestem bardzo zadowolona wiem ze mieli ze mna problemy, ale bardzo dobry lekarz polecam bardzo serdecznie pana doktora poniewaz jest to osoba bardzo kompetentna i to co robi bardzo lubi i oddaje sie temu najlepiej jak tylko moze :)

lekarz jak lekarz leczy może i pewnie dobrze ale czy przystojny? Jak dla mnie bleeee... Podtatusiały i utyty. Aparycja a'la Stachursky z przewagą na korzyść oryginału czyli Stachurskiego.

mam pytanie a gdzie dokładnie lekarz przyjmuje. Czy tez prywatnie.

mam pytanie a gdzie dokładnie lekarz przyjmuje. Czy tez prywatnie.

Na widok Pana Doktora żadna choroba nie jest straszna i wszystkie dolegliwości mijają od ręki. Jest na co popatrzeć!!! Wytłumaczy i poradzi.

Wytłumaczy i poradzi.

polecam tego młodego ortopedę. jestem jego pacjentką od ponad roku, zawsze wysłucha pacjenta, wyjaśni dokładnie na czym polega badanie, leczenie farmakologiczne czy też operacja. niedługo czeka mnie artroskopia w jego wykonaniu, jestem dobrej myśli. mam wrażenie że dla tego lekarza naprawdę pacjent jest najważniejszy. pozdrawiam.

Witam, chcę prosić Was o więcej opinii na temat tego lekarza. Słyszałam o tym ortopedzie, ale zanim do niego właśnie pójdę chcę dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat, a chyba najlepiej od jego pacjentów:)Warto? Proszę o opinie. Pozdrawiam.K.

lekarz jest świetny ;)) i jaki przystojny .. mm

lekarz jest świetny ;)) i jaki przystojny .. mm

Bardzo uprzejmy, leczę się u niego od kilku miesięcy i niestety narazie mi nie pomógł, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Tak czy inaczej, bardzo się przykłada do pracy, wrażliwy, interesuje się pacjentem, dokładny.

dr leczy mnie od czerwca 2010 miałam skrecony staw kolanowy dzieki niemu jest ok