dr Tomasz Dominik

3,6
3,4
3,4
3,5

Zalezalo mi na szybkim terminie wizyty, i mimo slabych opinii w internecie nt. zachowan prezentowanych przez dr Dominika - lekarza okuliste, zdecydowalam sie na konsultacje. Teraz rozumiem, dlaczego do dr Dominika mozna zapisac sie z dnia na dzien. Niestety pierwszy raz spotkalam sie z takim na wstepie aroganckim zachowaniem i robieniem z pacjenta polglowka. Zanim zdazylam powiedziec, dlaczego zlecono mi dane badanie, dr Dominik zdazyl sie zirytowac, podwazyc zasadnosc badania, ktore mi zlecil u okulisty inny lekarz specjalista, a takze pouczyc mnie na bardzo wielu polach. Po takim wstepie w ...

Niestety pierwszy raz spotkalam sie z takim na wstepie aroganckim zachowaniem i robieniem z pacjenta polglowka. Zanim zdazylam powiedziec, dlaczego zlecono mi dane badanie, dr Dominik zdazyl sie zirytowac, podwazyc zasadnosc badania, ktore mi zlecil u okulisty inny lekarz specjalista, a takze pouczyc mnie na bardzo wielu polach. Po takim wstepie w trakcie badania jedyne, co czulam, to narastajaca zlosc. Niestety - pisze to z przykroscia, bo sama pochodze z rodziny lekarskiej - panu doktorowi brakuje elementarnych przymiotow dobrego lekarza tj. cierpliwosci, umiejetnosci sluchania i szacunku dla pacjenta. Nie kwestionuje jego kwalifikacji specjalisty, natomiast dr Dominik sam sie dyskwalifikuje - do wykonywania zawodu lekarza trzeba jeszcze lubic ludzi. 95% spraw, ktore trafiaja do rzecznika odpowiedzialnosci zawodowej samorzadu lekarskiego trafia tam z powodu arogancji i buty lekarzy i braku poszanowania godnosci pacjentow. Jestem jedna z tych upokorzonych zachowaniem dr Dominika pacjentek. Polecam tylko osobom, ktore lubia, gdy im skacze cisnienie.

Doktor wykonał usg obojga oczu. Gorąco polecam ,świetny specjalista, uprzejmy,z poczuciem humoru,chętnie tłumaczył zawiłości choroby.

Bardzo sympatyczny , miły , profesjonalny, wszystko dokładnie wyjaśnił a usg oka było nawet przyjemne. Szczerze polecam.

Niech mi odda pieniądze za wizytę. Przepisany lek bez recepty który nie działa...bo to suplement. Nic więcej na wizycie komercyjnej.Opryskliwy pewny siebie nie słucha co pacjent mówi i ciągle zaprzecza. Nie polecam.

świetny specjalista, przesympatyczny człowiek zawsze z poczuciem humoru a że nieraz opieprzy to zawsze ma rację nigdy niczego mi nie odmówił

Profesjonalizm na poziomie światowym i poczucie humoru - unkalna para, jest super, gorąco polecam,

Facet się napewno zna, ale jest dość nie sympatyczny. Nie wytłumaczył mi dolegliwości, rzucił tylko angielskim skrótem, który musiałam rozszyfrować sobie sama w pomocą google. Objaśnił za to dokładnie w jaki sposób korzystać z przepisanych leków. Bez wątpienia jest dobrym specjalistą, ale nie dla wrażliwych pacjentów.

Bez wątpienia jest dobrym specjalistą, ale nie dla wrażliwych pacjentów.

Naprawdę bardzo kompenentny koleś. Widać, że zna się na rzeczy. śmiało polecam wszystkim, którzy nie są bardzo wrażliwi. Nie wstydzi sie opieprzyć ani powiedzieć czegoś niemiłego. Ja będe do niego chodził

gorąco polecam. Świetny specjalista.Wzbudza pełne zaufanie.

gorąco polecam. Świetny specjalista.Wzbudza pełne zaufanie.

niesympatyczny, oschły, źle dobrał okulary, nie polecam

niesympatyczny, oschły, źle dobrał okulary, nie polecam