dr Tomasz Dominik

Jestem niezadowolony z wizyty u dr. Dominika, jest to lekarz który najpierw stawia diagnozę, a dopiero potem wysłuchuje pacjenta. Arogancki i niemiły, nie polecam.

Facet się napewno zna, ale jest dość nie sympatyczny. Nie wytłumaczył mi dolegliwości, rzucił tylko angielskim skrótem, który musiałam rozszyfrować sobie sama w pomocą google. Objaśnił za to dokładnie w jaki sposób korzystać z przepisanych leków. Bez wątpienia jest dobrym specjalistą, ale nie dla wrażliwych pacjentów.

Bez wątpienia jest dobrym specjalistą, ale nie dla wrażliwych pacjentów.

Naprawdę bardzo kompenentny koleś. Widać, że zna się na rzeczy. śmiało polecam wszystkim, którzy nie są bardzo wrażliwi. Nie wstydzi sie opieprzyć ani powiedzieć czegoś niemiłego. Ja będe do niego chodził

gorąco polecam. Świetny specjalista.Wzbudza pełne zaufanie.

gorąco polecam. Świetny specjalista.Wzbudza pełne zaufanie.