lekarz Tomasz Fedeńczuk

2,6
2,4
2,9
2,5

Polecam gorąco ;) Jest to mój pierwszy lekarz ginekolog i jak na młodą niedoświadczoną osobę to szłam do niego z wielkim strachem. Bardzo fachowo podszedł do mojego problemu, wszystko doskonale wytłumaczył i świetnie dobrał leki.

Nigdy nie mialam zadnych powazniejszych problemow zdrowotnych, ale przy moich wizytach nie moge nic zarzucic lekarzowi. Ma duzo pacjentek i czasami trzeba czekac, ale nie widze nic nadzwyczajnego w tym wypadku.Krytyna

Dno i wodorosty NIE LEKARZ!!! Poszłam do szpitala na ostry dyżur z bólem brzucha w 15 tc (dodam żeby w 1 ciąży poroniłam) wsunął mi palucha i zaczą przyciskać mocno mi brzuch. Nic się nie dowiedziałam tylko się zdenerwowałam żeby dziecku nie zrobił krzywdy!!!. Brzuch nadal mnie boli Jutro ide do swojego lekarza i NIGDY NIGDY NA NFZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dwa razy byłam na Warszawskiej i nikomu nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

zdecydowanie nie polecam tego lekarza, powiedziałabym wręcz „unikajcie go jak ognia”, jeśli chcenie mieć bez stresowo prowadzona ciąże. W moim przypadku lekarz nie przychodził do gabinetu, mimo tego ze pacjenci czekali w poczekalni, nawet gdy uprzednio umawiałam się na wizytę i moja karta była wyciągnięta, pan doktor nie raczył poczekać, wychodził o godzinę wcześniej z pracy. Ma lekceważący stosunek do pacjęta, wcale nie interesuje go stan zdrowia pacjetki, którą się opiekuję, ciekawe jakim jest specjalistą bo człowiekiem na pewno nie jest dobrym, NIE POLECAM !!!!!!!

Lekarz jak piekarz! Szybko, szybko bo kolejna pacjentka czeka lub bo do domu idę! Ginekologia to nie piekarnia tu trzeba się zatrzymać i wyjaśnić parę spraw pacjentce!

polecam wszystkim ja jestem zadowolona miły kompetentny potrafi wysluchać i wytlumaczyć.

TO nie lekarz to wyłudzacz pieniędzy, prywatnie milutki, niestety w państwowym szpitalu **** i ****. Wizyta u niego trwa może 5 min, nawet nie zleci badań jak się człowiek nie upomni, chodziłam do niego prywtanie będąc w ciąży, kazał mi przyjść na ktg do szpitala, gdzie kazał na siebie czekać 1,5 godziny, ktg zlecił siostrze, sam przyszedł tylko żeby umówić się na kolejną wizytę oczywiście prywatnie w jego gabinecie, ŻENADA, nikomu go nie polecam.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Pomimo swojego młodego wieku wzbudza zaufanie. Operował mnie i polecam go wszystkim kobietom.