lek. dent. Tomasz Gnarowski

Dentysta naprawdę niekompetentny i nie godny polecenia. Leczyłam się u niego ja, moja siostra i mama. Mamie zrobił odbudowę zęba na włóknie szklanym za 300 zł i po kilku miesiącach wszystko odpadło. U mojej siostry wszystkie zęby które miała u niego robione nadal ją bolały i dalej się psuły. Natomiast gdy ja poszłam z zębem w bardzo złym stanie, gdzie pan doktor sam stwierdził stan zapalny, ząb został zaklejony plombą wapienną i zostałam wysłana na zdjęcie zęba. Nie dostałam żadnych leków żeby coś z tym zrobić. Dodam że wcześniej ząb w ogóle mnie nie bolał. Na następny dzień po wizycie ząb zaczął mnie boleć. I tak się męczyłam tydzień czasu aż w końcu z bezsilności sama wyjęłam sobie tą plombę i poczułam ogromną ulgę. Jak się później dowiedziałam to zęba ze stanem zapalnym trzeba najpierw wyleczyć a później dopiero dalej się z nim bawić. A jak by tego było mało Pan doktor na tym zębie chciał mi robić odbudowę zęba na włóknie szklanym za 300 zł. Nie polecam!

Szczerze polecam ! Super kompetentny,cierpliwy,rzetelny!Bylam w gabinecie prywatnym na leczeniu implantologicznym,caly zabieg bezbolesnie i sprawnie,a efekt koncowy idealny!Jestem bardzo zadowolona :)

Kompetencje i uprzejmość na medal. Dr. bardzo miły, dziecko się go nie bało (raczej trochę zdenerwowane samą wizyta). Byliśmy z dzieciakiem już kilka razy i na pewno stomatologa nie zmienimy. Polecam z czystym sumieniem za fachowość, uprzejmość i poświęcenie czasu.

Bardzo dobry dentysta, mily, kompetentny i przede wszystkim nigdy nie czulam u niego bolu ! Leczylam zeby kanalowo i jestem bardzo zadowolona ! Ja napewno juz nie zmienie nigdy dentysty na innego !

Ten doktor zna się na rzeczy! Odkąd leczę się u dr. Gnarowskiego, nie mam żadnego problemu z zębami! Trudno również odróżnić zaplombowany ząb od tego bez plomby. Ponadto w gabinecie panuje miła atmosfera dzięki muzyce!:) Tak trzymać Panie Doktorze!

Swietny lekarz,uprzejmy i kompetentny!lecze sie sam i cala rodzina,wszyscy zadowoleni.mojej mamie zrobil piekne mosty porcelanowe.stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy.odkad chodzimy do doktora,w koncu nie mamy problemow z zebami!dziekujemy i polecamy !

Bardzo dobry stomatolog. Kompetentny, miły, delikatny. Bardzo dobrze zna się na tym co robi. POLECAM!!!

Jedyny stomatolog kyórego się nie boję. Idealny dla małych pacjętów którzy mają przed sobą pierwszą wizytę. Z czystym sumieniem POLECAM!!

jestem bardzo zadowolony.super kontakt,bezbolesne leczenie.polecam!

jestem bardzo zadowolony.super kontakt,bezbolesne leczenie.polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gorzów Wielkopolski"?

EZ. Zespół chirurgii jednego dnia. NZOZ. Ebert T., Zachara S.
Borowskiego 2A

ARS DENTICA