lek. stom. Tomasz Gnarowskilek. stom. Tomasz Gnarowski - zdjęcie profilowe

lek. stom. Tomasz Gnarowski

Oferuje szerokie spektrum zabiegów z różnych dziedzin stomatologii. Zakres usług obejmuje: implantologię, stomatologię estetyczną, stomatologię zachowawczą wraz z endodoncją (w tym leczenie pod mikroskopem), chirurgię stomatologiczną, protetykę stomatologiczną, wybielanie zębów, licówki oraz profilaktykę i higienizację.

Każdy pacjent może u nas liczyć na indywidualne podejście. Serdecznie zapraszamy !

Swietny lekarz! polecam z czystym sumieniem! zrobilam mosty porcelanowe na implantach,jestem bardzo zadowolona!

Szczerze polecam ! Super kompetentny,cierpliwy,rzetelny!Bylam w gabinecie prywatnym na leczeniu implantologicznym,caly zabieg bezbolesnie i sprawnie,a efekt koncowy idealny!Jestem bardzo zadowolona :)

Kompetencje i uprzejmość na medal. Dr. bardzo miły, dziecko się go nie bało (raczej trochę zdenerwowane samą wizyta). Byliśmy z dzieciakiem już kilka razy i na pewno stomatologa nie zmienimy. Polecam z czystym sumieniem za fachowość, uprzejmość i poświęcenie czasu.

Bardzo dobry dentysta, mily, kompetentny i przede wszystkim nigdy nie czulam u niego bolu ! Leczylam zeby kanalowo i jestem bardzo zadowolona ! Ja napewno juz nie zmienie nigdy dentysty na innego !

Swietny lekarz,uprzejmy i kompetentny!lecze sie sam i cala rodzina,wszyscy zadowoleni.mojej mamie zrobil piekne mosty porcelanowe.stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy.odkad chodzimy do doktora,w koncu nie mamy problemow z zebami!dziekujemy i polecamy !

Ten doktor zna się na rzeczy! Odkąd leczę się u dr. Gnarowskiego, nie mam żadnego problemu z zębami! Trudno również odróżnić zaplombowany ząb od tego bez plomby. Ponadto w gabinecie panuje miła atmosfera dzięki muzyce!:) Tak trzymać Panie Doktorze!

Bardzo dobry stomatolog. Kompetentny, miły, delikatny. Bardzo dobrze zna się na tym co robi. POLECAM!!!

Jedyny stomatolog kyórego się nie boję. Idealny dla małych pacjętów którzy mają przed sobą pierwszą wizytę. Z czystym sumieniem POLECAM!!

jestem bardzo zadowolony.super kontakt,bezbolesne leczenie.polecam!

jestem bardzo zadowolony.super kontakt,bezbolesne leczenie.polecam!