lekarz Tomasz Gostomczyk

Ginekolog

3,9

Trafiłam na Pana Gostomczyka na polecenie znajomej i nie żałuję. Samo badanie nie było bolesne. Wszystko wyjaśnił, pokazywał na USG. Sama wizyta dała komfort psychiczny. Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą z bardzo dobrym podejściem do pacjentki. Na pewno lekarza nie zmienię. Polecam go z czystym sumieniem..

Powiem tak nie polecam nikogo tego lekarza, a napewno nie osoby które starają sie o dziecko juz od jakiegoś czasu! Chodziłam do tego lekarza od 7 miesiecy byłam leczona na coś czego w ogóle nie miałam przez te 7 miesiecy codziennie brałam antybiotyki, poszłam wkoncu do innego lekarza ktory za nim postawiła mi diagnoze zabrala mnie do szpitala na badania i jak sie okazało wszystko było ok. Nawet jak chciałam zabrać i skserować moją kartotekę to jej nie było! NIE POLECAM

Wedlug mnie bardzo dobry specjalista mily,dostepny,kontaktowy.W razie watpliwosci wszystko wytlumaczy.

Najlepszy pod sloncem :) ufam mu bezgranicznie. dziękuję Bogu, że do niego poszlam w ciazy, uratowal mi dziecko

Bardzo miły, kompetentny, delikatny a nie jak weterynarz..... ja go bardzo polecam, nigdy już nie pójdę do nikogo innego

Dr Tomasza znam już wiele lat-od samego początku jestem Jego pacjentką-można liczyć na Jego pomoc i radę w każdej sytuacji i o każdej porze-nie jest Mu trudno poświęcić pacjentowi nawet weekendowy czas-bez problemu zleca wszelkie badania,konsultacje. Okres ciąży pod opieką Tego lekarza jest naprawdę spokojnym oczekiwaniem:)do tego jest mega uprzejmy,zawsze uśmiechnięty więc badanie nie jest krępującym przeżyciem;)KOBIETKI POLECAM TEGO FACHOWCA:)

Krępowałam się chodzić do ginekologa z powodu sporej nadwagi spowodowanej zażywaniem sterydów(błędnie przepisanych przez innego lekarza).W końcu pojawiły się kłopoty i musiałam szybko pójść do ginekologa.Trafiłam do dr Gostomczyka i bardzo polecam,od progu gabinetu czułam ,że dokonałam właściwego wyboru.Świetny lekarz!ma bardzo dobry kontakt z pacjentką.Córkę też do Niego zaprowadzę.Przykro,że inne panie piszą o dr bardzo krzywdzące opinie.

pan kochany doktorek jest super naprawde zlego slowa o nim nie powiem pozdrowienia doktorku

Wspaniały lekarz,wspaniała opieka.Podczas wizyty,zostałam dokladnie poinformowana o dolegliwosci która mi dokuczała,jak i o sposobie przebiegu operacji i pózniejszego leczenia.Jest to lekarz który poświęca mi podczas każdej mojej wizyty dużo czasu i udziela naprawdę interesujących i wyczerpujacych informacji.

oj ale komuś ten lekarz zaszedł za skórę-nietrudno się domyśleć,że te złe opinie wystawiła jedna i ta sama osoba-masakra-moja droga jeśli coś do kogos masz to więcej odwagi a nie anonimy...hahaha. I nie w tym miejscu-tu ludzie szukają poważnych i kompetentnych podpowiedzi..to nie przedszkole:P