lekarz Tomasz Jaskulski

Ginekolog położnik, USG, RTG

Leżałam w szpitalu z powodu mięśniaków i to właśnie ten lekarz wykonywał histeroskopie. Miły dokładnie wytłumaczył na czym będzie polegał mój zabieg

Super lekarz, kompetentny, godny polecenia, chodzą do doktora Jaskulskiego od 10 lat i jestem bardzo zadowolona.

Poprzedni lekarz robil mnie na kase jak sie okazalo przez 2 lata-wmawial mi chorobe, kiedy poszlam do doktora Tomasza wyslal moje wyniki do Wroclawia i po 2 tyg wiedzialam ze 2 lata leczenia byly zbedne i wizyty po miesiacach w szpitalach rowniez. Teraz to doktor Tomasz prowadzi moje leczenie i jestem z niego bardzo zadowolona - GODNY POLECENIA :)

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Wizyta przebiegała zawsze w miłej atmosferze. Doktor odpowiada na wszystkie pytania, jakie mu zadałam z pełnym profesjonalizmem. Byłam pod jego poieką dwie ciąże. Jedna z nich była zagrożona, ale dzięki opiece4 Pana Doktora wszystko się dobrze zakończyło. Nawet gdy trafiłam do szpitala, Pan Doktor zajął się mną odpowiednio. To nie jest lekarz, który jest tylko miły gdy mu sie placi. Prawdziwy lekazr z powołania. W gabinecie posiada profesjonalny sprzęt.

jest bardzo dobrym lekarzem polecam tylko drogi

jest bardzo dobrym lekarzem polecam tylko drogi