dr n. med. Tomasz Jaworski

Chirurg ogólny

Prawdziwy lekarz z powołania. Profesjonalista w tym co robi. Dziękuję że trafiłam w ręce tak dobrego specjalisty. Pan doktor usuwał mi woreczek żółciowy z kamieniami "gigantami" Polecam serdecznie.

same superlatywy.wspaniały człowiek i fachowiec.olbrzymia wiedza i doświadczenie.znakomite podejście do pacjenta.

Wspaniały człowiek,świetny fachowiec, kompetentny,dba o pacjenta,oddany swojej pracy, profesjonalista,uprzejmy- 2 tygodnie temu operował mojego syna, lekarz godny polecenia.Panie doktorze serdecznie dziękuję.

lekarz godny polecenie takiego lekarza rzadko można spotkać zawsze zaopiekuje się odpowiednio swoim pacjentem

Wspaniały młody człowiek-kompetentny,uprzejmy,oddany swojej pracy.Potrafi wytłumaczyć problemy,uspokoić ,dodać otuchy.Pan doktor operował mnie dwa razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona.Szczerze polecam.