lekarz Tomasz Jędral

Ortopeda

Do doktora Jędrala trafiłam po poważnym wypadku motocyklowym w wyniku którego miałam m.in. uszkodzony staw barkowo-obojczykowy i obojczykowo-mostkowy. Pan Doktor zapoznał się dokładnie z całą moją dotychczasową dokumentacją medyczną, zbadał mnie i dał konkretne wytyczne dotyczące rehabilitacji i rekonwalescencji. Doktor Jędral ma podejście holistyczne do pacjenta - zwraca uwagę nie tylko na odpowiednie leczenie uszkodzonych kości, czy stawów, ale przywiązuje wagę do odpowiedniej diety, właściwych ćwiczeń i ogólnie pojętego stylu życia. Najpierw podejmuje próbę wyleczenia pacjenta metodami nieinwazyjnymi, zanim uzna operację za konieczność. W moim przypadku to świetnie zadziałało i uniknęłam operacji. To co moim zdaniem jeszcze dodatkowo wyróżnia doktora Jędrala to jego stosunek do pacjenta - wszystko cierpliwie tłumaczy, uważnie słucha i odpowiada na pytania pacjenta. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora jako wybitnego specjalistę i dodatkowo bardzo miłego człowieka.

POLECAM - Lekarz profesjonalny, merytoryczny, wnikliwy. Krok po kroku wyjaśnia i opisuje przyczyny dolegliwości, szczegółowo omawia diagnozę. Pan Doktor wykonał mi zabiegi z zakresu sono-chirurgii - wracam do pełnej sprawności!!! A przy tym bardzo sympatyczny , słuchający pacjenta – SZCZERZE POLECAM