Lekarz? Chyba weterynarii. Wypisuje antybiotyki zawsze te same na różne dolegliwości. Już wolę się sama leczyć lepiej mi to wychodzi niż ten Pan. Nie polecam. Nadaje się do wypisywania zwolnień, a i tego robić dobrze nie potrafi bo wpisuje rok 2017 a wizyta w 2016. Dramat. Odradzam nawet pójścia z kotem.

Bez podejścia do pacjenta, nie miły, brak emaptii, nie potrafii diagnozować chorób, chaotyczny. Jedne antybiotyki na każdą chrobę bez głębszego diagnozowania. Nie mam pojęcia jak otrzymał dyplom lekarza.