Dobry fachowiec. Lekarz godny polecenia, który spełnia marzenia. W klinice bardzo miła atmosfera i super personel. Z pewnością tam wrócę. Polecam z całego serca.

Nikomu nie polecam!!! Operacja uszu u niego to ogrmne ryzyko piwikłać. On stosuje bardzo niebezpieczna metode wycinania chrzastki, uszy po takiej operacji moga ulec przerostowi i jedno ucho może po wielu latach urosnąć wieksze od drugiego, a on nikomu tego nie uswiadamia tylko ma ludzi za idiotów!! Bedziesz cierpieć jak pojdziesz do niego na operacje uszu!!!

Witam. Jestem po wizycie u Pana Doktora. Mogę powiedzieć, że z całą pewnością zasługuje na uznanie Chirurg-Profesjonalista pod każdym względem, ponadto Miły, Rzeczowy i Uczciwy Człowiek, budzący Zaufanie przy pierwszym kontakcie. Mnie przypadł do gustu i zdecydowałam się na operację powiększenia piersi. Jestem przed operacją i nie mam wątpliwości, aby ten zabieg wykonał właśnie Pan Doktor Tomasz Kasprzyk. Będę dodawać kolejne komentarze po zakończonej operacji. Pozdrawiam Agata

Doktor powiekszał mi piersi, jestem bardzo zadowolona, wyglądają naturalnie i nie są przesadnie duże. Jest profesjonalista w każdym calu, bardzo polecam tego lekarza jesli chodzi o biust innych zabiegów nie robiułam ale z tego co mi wiadomo to opinie są bardzo pozytywne.

Bardzo dobry lekarz,bardzo mila atmosfera w tej klinice.Polecam zrobilam usta metada permalip i jestem bardzo zadowolona.

Dr Kasprzyk powiększał moje piersi. Jestem zadowolona z opieki przedoperacyjnej i pooperacyjnej. Piersi mają zaledwie miesiąc, pięknieją z dnia na dzień! Efekty pracy Dr Kasprzyka świadczą o nim i całym zepsole pracującym w klinice! Dziękuję Doktorze! i wszystkim z kliniki!

Wspaniały fachowiec, spełnił moje marzenie dzięki czemu odmienił moje życie :)

Wspaniały fachowiec, spełnił moje marzenie dzięki czemu odmienił moje życie :)

Pan doktor wykonał u mnie kilka zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej (powiększenie piersi, ust, liposukcja). Jestem bardzo zadowolona z jego usług- miły, uprzejmy, kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy. Opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie, konsultacje po zabiegach są darmowe. Efekty super. Będę do niego wracać :)