dr n. med. Tomasz Kopec

Laryngolog

Pierwszy raz w życiu trafiłam na tak wspaniałego lekarza. Jest bardzo uprzejmy, troszczy się o każdego pacjenta i do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Na początku chodziłam na wizyty w ramach NFZ, ale w tamtym roku przychodnia na ul. Zakopiańskiej w której pan doktor przyjmuje nie dostała kontraktu z NFZtu i teraz wizyty kosztują 100 zł. Ale z tego co wiem to doktor tez przyjmuje w przychodni przy szpitalnej na Przybyszewskiego i tam wizyty są bezpłatne. Pan doktor przeprowadzał u mnie 2 operacje usunięcia polipów w zatokach + prostował przegrodę nosa. Od ponad 2 lat mam spokój z polipami i mam nadzieję, że już nie powrócą :) Teraz jedynie raz na jakiś czas jeżdżę do doktora na kontrolę. Naprawdę szczerze polecam pana doktora, bo to prawdziwy lekarz z powołania :) oby więcej takich lekarzy w Polsce!

Super lekarz godny polecenia w swoim życiu nie spotkałam tak życzliwego człowieka ,którego można o wszystko zapytać a miałam zabieg usunięcia kamienia ślinianki podżuchwowej który wykonywał pan doktor naprawdę nigdy nie pójdę do innego laryngologa.Pozdrawiam panie doktorze.

Wspaniały lekarz. Jeżdżę do dr Kopcia od kilku lat na kontrole po operacji guza ślinianki przyusznej z Tychów aż do Poznania - warto! Zawsze cechuje go duża wiedza, wysoka kultura osobista, świetne podejście do pacjenta, spokój i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam - pacjent z Tychów.

Lekarz wyjątkowy- kompetentny,uprzejmy,budzi zaufanie. Efekt zabiegu po tygodniu = spełnienie najśmielszych oczekiwań! Z takim Lekarzem wszystko da się przeżyć :) Bardzo dziękuję, Panie Doktorze!

Miałem przyjemność poznać Pana doktora. Trafiłem do niego szukając rozwiązania swojego kilkunastoletniego problemu z uporczywie dającą się we znaki ślinianką podżuchwową (kamienie). Niesamowicie pozytywne wrażenie, natychmiast powróciła wiara w lekarzy. Wiele wyjaśnił, uspokoił, zaproponował inną metodę rozwiązania problemu ( do tej pory proponowano mi wyłącznie usunięcie ślinianki). Polecam zdecydowanie,jeżeli sytuacja wydaje się być beznadziejna, jest to człowiek który zrobi wszystko aby wam pomóc.

Bardzo dobry lekarz pod kazdym wzgledem. Odpowie na wszystkie pytania pacjeta. Operowal mojego syna. Operacja byla powazna( guz na sliniance) wszystko skonczylo sie dobrze. Nie wiem jak dziekowac. Jest naprawde super :-):-):-). Polecam go wszystkim znajomym. Panie doktorze jeszcze raz dziekuje za wszystko co pan zrobil dla mojego synka. Wielkie dzieki tez dla dok. Tomasza Pastusiaka.

Polecam tego lekarza, jestem tydzień po operacji ślinianki przyusznej, którą on przeprowadzał na Przybyszewskiego. Wspaniały człowiek- wydaje się że jest takim aniołkiem stróżem każdego swojego pacjenta.

Polecam wszystkim,wspaniały człowiek.Miałem kamienie na śliniance podrzuchwowej.Byłem u kilku lekarzy,aż trafiłem do Pana Doktora i wybór był trafny.Człowiek"anioł" ,więcej trakich lekarzy z powołania w Polsce.

Wspaniały lekarz.Myślałem,że tacy lekarze są tylko w telewizji z takim podejściem do pacjenta,okazało się,że to wspaniały lekarz z powołania.Polecam wszystkim.

Super doktor. Zawsze stara się pomóc.Ma czas dla pacjenta. Jest obiektywny i wymagajacy a jednocześnie miły i szarmancki.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Poznań"?

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

ulica Dolna Wilda 16 A/5
61-552 Poznań

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań