dr Tomasz Kosakowski

Internista

Bardzo podejściowy lekarz, wszystko bardzo dobrze wytłumaczy, pocieszy, jak ma jakieś wątpliwości drąży i robi dodatkowe badania, nie spoczywa na laurach. Polecam z czystym sumieniem i sercem.

Przemiły, kulturalny lekarz. Kompetentny, rzetelny, dokładny, drąży temat choroby, aby dojść do przyczyny. Polecam z czystym sumieniem!

Świetny lekarz. Poświęca bardzo dużo uwagi, zadaje dużo pytań pomagających postawić trafną diagnozę, a do tego bardzo miły i życzliwy. Gorąco polecam !!!

Uprzejmości i kultury osobistej na wysokim poziomie nie można odmówić dr Kossakowskiemu, to na pewno. Lekarz rzeczywiście przeprowadza pogłębiony wywiad i dokładnie ogląda pacjenta, ale to robią również inni reumatolodzy u których byłam, zleca badania ale tylko te które uważa za stosowne, mimo że wizyta prywatna. Niestety bardzo negatywnie odebrałam podważenie kompetencji innego lekarza przez dr Kossakowskiego, co uważam że nie powinno mieć miejsca)

byłam zaskoczona, że mogą być tacy lekarze, uprzejmy, kompetentny, wszystko wyjaśnia i daje pomoc niezawodną. Dziękuję Panie Doktorze

Bardzo dobry lekarz. Szczerze zainteresowany problemem pacjenta, nie zbywa go, a szuka sposobu pomocy do skutku. Polecam!

Bardzo dobry lekarz. Jest wnikliwy i dokładny a przy tym ma bardzo przyjazne podejście do pacjenta. Wszystko świetnie tłumaczy.

Jak najbardziej polecam wszystkim dr Kosakowskiego. Jest bardzo miły, rzeczowy, opiekuńczy. Interesuje się pacjentem i poświęca mu swoją uwagę, nie zbywa go co niektórzy lekarze. Szczerze polecam.

Pod każdym względem super lekarz. Naprawdę polecam go.

Pod każdym względem super lekarz. Naprawdę polecam go.

Polecam wszystkim dr Kosakowskiego. Rzeczowy, skrupulatny, opiekuńczy.

Polecam wszystkim dr Kosakowskiego. Rzeczowy, skrupulatny, opiekuńczy.