dr Tomasz Kosakowski

Jak najbardziej polecam wszystkim dr Kosakowskiego. Jest bardzo miły, rzeczowy, opiekuńczy. Interesuje się pacjentem i poświęca mu swoją uwagę, nie zbywa go co niektórzy lekarze. Szczerze polecam.

Bardzo dobry lekarz. Jest wnikliwy i dokładny a przy tym ma bardzo przyjazne podejście do pacjenta. Wszystko świetnie tłumaczy.

Pod każdym względem super lekarz. Naprawdę polecam go.

Pod każdym względem super lekarz. Naprawdę polecam go.

Polecam wszystkim dr Kosakowskiego. Rzeczowy, skrupulatny, opiekuńczy.

Polecam wszystkim dr Kosakowskiego. Rzeczowy, skrupulatny, opiekuńczy.

Bardzo dobry lekarz poświęca dużo czasu pacjentką.

Bardzo dobry lekarz poświęca dużo czasu pacjentką.

Wizyta prywatna, a jakość usługi jak w publiczej służbie zdrowia. Nie interesuje się pacjentem, objawami, czy historią choroby, na każde pytanie odpowiada zbywająco. Przepisuje jakieś leki nie tłumacząc działania, ani tym bardziej jak stosować. Miałem nieodparte wrażenie, że zabierałem Panu Doktorowi jakże cenny czas i czułem się bardziej jak intruz którego trzeba się jak najszybciej pozbyć, niż jak pacjent proszący o pomoc. Czas wizyty 20 minut, koszt 80 złotych. Niestety niepolecam.

Zdecydowanie POLECAM dr Kosakowskiego. Jest pogodny, uprzejmy, duzo czasu poświęca pacjentom, odpowiadając wyczerpujaco na wszytskie pytania.