lekarz Tomasz Kossak

Dr Tomasz Kossak operował w styczniu 2020 roku mojego tatę w Szpitalu w Czerwonej Górze, usuwając płat płuca w związku z rakiem. Jak dla mnie jest to człowiek z powołaniem do zawodu, z którego większość lekarzy powinna brać przykład. Jest kompetentny, wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca pacjentowi czas, a przy tym uprzejmy do pacjenta, ...., co rzadko się to zdarza w tym zawodzie, tym bardziej w ramach leczenia na NFZ, przykład: doktor po usunięciu tacie drenu powiedział do niego "dziękuję "- niby zwykłe słowo, a jak wiele znaczy, tym bardziej w wypowiedziane przez lekarza do pacjenta. Doktor jest młodym człowiekiem i często chorzy i ich rodziny mają przeświadczenie, że lepiej do lekarza z dłuższym doświadczeniem, a najlepiej ordynatora, ale z czystym sumieniem polecam doktora Kossaka bo jest doświadczony, kompetentny, wie co robi i jak pomóc.

Pan Doktor kilka miesięcy temu operował mojego Tatę (guz płuca). Według mnie to bardzo dobry specjalista. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Dokładnie wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg. Zawsze uprzejmy, życzliwy. Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy na Pana Doktora.

Wspaniały lekarz. Widać, że oddany swojej pracy i pacjentom, zawsze uprzejmy i miły. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam akurat na dr Kossaka w szpitalu na Czerwonej Górze. Mimo wielu zajęć zawsze znajdzie czas żeby porozmawiać z pacjentem. Jest bardzo pomocny, zdolny i przede wszystkim kompetentny. POLECAM W 100%!!!

Szczerze polecam doktora, wyleczył moje rany podudzia w ciągu czterech miesięcy, wcześniej nie zdołali tego zrobić lekarze z tytułami.,. Dziękuję i pozdrawiam.

pani Danuto niestety wieloletnich zaniedbań nie da się wyleczyć podczas jednej wizyty. Nie zlecam badań na życzenie pacjenta jeżeli uważam je za bezsensowne. Zawsze stram się być szczery i uczciwy w stawianiu diagnozy i rokowaniu. Jeżeli ma Pani jakieś uwagi i pytania proszę o telefon pod nr 600-270-343. Dziękuję za opinie pozdrawiam

Pan doktor to osoba która uważa się za jakiegoś boga. Opryskliwy gówniarz z nazwiskiem i tak słabo znanego tatusia. Zamiast leczyć i skupić się na mojej chorobie zbywa półsłowkami, zdaniami typu "co ja mogę pani pomóc w 1 dzień jak pani 30 lat prowadzi taki niezdrowy tryb". Większości rzeczy pan dr nie wykona, nie zleci diagnoz bo i tak nie pomoże jego zdaniem. Nie polecam nikomu, niechaj słuch o nim zaginie.