lekarz Tomasz Kossak

Dr. Kossak to wspaniały lekarz. Myślę, że to prawdziwy lekarz z powołania, oddany swojej pracy. Sympatyczny, w przystępny sposób wyjaśni na czym polegać będzie operacja, mimo nawału obowiązków zawsze znajdzie chwilę na rozmowę i nie zbywa pacjenta. Potrafił dodać otuchy, więc oczekiwanie 2 tyg na wynik histo było łatwiejsze. Miałem szczęście trafiając na dr. w szpitalu na Czerwonej Górze!!!

Polecam pana doktora z czystym sumieniem. Jestem od wielu lat jego pacjentka. Zawsze miły uprzejmy i przede wszystkim profesjonalny człowiek. Na początku miesiąca byłam operowana przez pana doktora, zostałam dokładnie poinformowana jak będzie wyglądał i przebiegał zabieg. Jest to człowiek który potrafi dokładnie wszystko wytłumaczyć i ma super podejscie do czlowieka

Pan Doktor Tomasz to lekarz jakiego w dzisiejszych czasach ciezko spotkac..jest to lekarz podchodzacy do pacjeta z sercem,a to bardzo wazne.Rozumie i szanuje swoich pacjentów.stara sie do konca pomagac w chorobie . Pan Doktor Tomasz w mojej chorobie najbardziej mi pomógł i to Pan swoją wiedzą, zaangażowaniem i zrozumieniem pomógł mi i to dzięki Panu Tomaszowi obyło się bez operacji i czuję się lepiej. Dla mnie to najlepszy lekarz ze wszystkich lekarzy z jakimi mialam do tej pory kontakt.Szczerze POLECAM.😘

Polecam Pana doktora. W prosty i zrozumiały sposób potrafi tłumaczyć przebieg leczenia/operacji, przez co pacjent mniej się stresuje :)

Diagnoza nowotworowa masakruje chorego i jego rodzinę. W panice szuka się odpowiedzi na to co robić, kiedy, gdzie, co dalej. Bardzo ważne jest trafienie w takiej chwili na dobrego lekarza. Uważam, że mieliśmy dużo szczęścia, że mamą zaopiekował się dr Tomasz Kossak. Diagnoza i dodatkowe badania przebiegły szybko i sprawnie. Operacja została przeprowadzona w pierwszym możliwym terminie. Lekarz odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości rzeczowo i z empatią, co jest bardzo ważne dla chorych na tym etapie leczenia. Jest bardzo dobrym specjalistą.

Obecnie, w tak trudnym czasie pandemii, pod opieką Pana Doktora Kossaka przebywa moja 84 - letnia mama.Jasne jest, że to bardzo trudny czas również dla rodziny, ponieważ zostaje tylko kontakt telefoniczny. Przeprowadziłam na razie kilka rozmów z Panem Doktorem na temat stanu mojej mamy. Zachwyciło mnie, że za każdym razem rozmowa z Panem Doktorem była przyjemna. Jest to osoba, która pełna empatii rozumie naszą - rodziny trudną sytuację i spokojnie, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania w bardzo klarowny sposób wyjaśniając zawiłości medyczne. Czuje się, że Pan Doktor zdaje sobie sprawę, że po drugiej stronie słuchawki jest ktoś, komu drży serce o osobę bliską i że tylko w taki sposób można zasięgnąć informacji. Co jeszcze ważne. Pan Doktor daje odczuć rozmówcy, że skoro odebrał telefon, to jest teraz dla tego rozmówcy i poświęca mu tyle czasu, ile potrzeba. Nie czuć w rozmowie żadnego zniecierpliwienia, wręcz przeciwnie, Pan Doktor z wielkim szacunkiem traktuje interlokutora, mówi wolno i jest dobrze zorientowany w temacie danego pacjenta. Chciałoby się mieć życzenie, abyśmy na swojej drodze spotykali tego rodzaju lekarzy. Dziękuję Panu Doktorowi.
Córka Zofii

Pan Doktor kilka miesięcy temu operował mojego Tatę (guz płuca). Według mnie to bardzo dobry specjalista. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Dokładnie wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg. Zawsze uprzejmy, życzliwy. Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy na Pana Doktora.

Dr Tomasz Kossak operował w styczniu 2020 roku mojego tatę w Szpitalu w Czerwonej Górze, usuwając płat płuca w związku z rakiem. Jak dla mnie jest to człowiek z powołaniem do zawodu, z którego większość lekarzy powinna brać przykład. Jest kompetentny, wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca pacjentowi czas, a przy tym uprzejmy do pacjenta, ...., co rzadko się to zdarza w tym zawodzie, tym bardziej w ramach leczenia na NFZ, przykład: doktor po usunięciu tacie drenu powiedział do niego "dziękuję "- niby zwykłe słowo, a jak wiele znaczy, tym bardziej w wypowiedziane przez lekarza do pacjenta. Doktor jest młodym człowiekiem i często chorzy i ich rodziny mają przeświadczenie, że lepiej do lekarza z dłuższym doświadczeniem, a najlepiej ordynatora, ale z czystym sumieniem polecam doktora Kossaka bo jest doświadczony, kompetentny, wie co robi i jak pomóc.

Wspaniały lekarz. Widać, że oddany swojej pracy i pacjentom, zawsze uprzejmy i miły. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam akurat na dr Kossaka w szpitalu na Czerwonej Górze. Mimo wielu zajęć zawsze znajdzie czas żeby porozmawiać z pacjentem. Jest bardzo pomocny, zdolny i przede wszystkim kompetentny. POLECAM W 100%!!!

Szczerze polecam doktora, wyleczył moje rany podudzia w ciągu czterech miesięcy, wcześniej nie zdołali tego zrobić lekarze z tytułami.,. Dziękuję i pozdrawiam.