lekarz Tomasz Kossak

pani Danuto niestety wieloletnich zaniedbań nie da się wyleczyć podczas jednej wizyty. Nie zlecam badań na życzenie pacjenta jeżeli uważam je za bezsensowne. Zawsze stram się być szczery i uczciwy w stawianiu diagnozy i rokowaniu. Jeżeli ma Pani jakieś uwagi i pytania proszę o telefon pod nr 600-270-343. Dziękuję za opinie pozdrawiam

Pan doktor to osoba która uważa się za jakiegoś boga. Opryskliwy gówniarz z nazwiskiem i tak słabo znanego tatusia. Zamiast leczyć i skupić się na mojej chorobie zbywa półsłowkami, zdaniami typu "co ja mogę pani pomóc w 1 dzień jak pani 30 lat prowadzi taki niezdrowy tryb". Większości rzeczy pan dr nie wykona, nie zleci diagnoz bo i tak nie pomoże jego zdaniem. Nie polecam nikomu, niechaj słuch o nim zaginie.