dr n. med. Tomasz Kowalski

Zdecydowanie odradzam tego lekarza.Podczas ciąży był moim lekarzem prowadzącym przez 9 miesięcy pomimo tego iż otrzymał pieniążki na poród nie przyjechał."Ściąganie pieniędzy to jego specjalność"Bagatelizował także moje dolegliwości.Nie polecam!!!

Pan doktor jest lekarzem ktorych teraz nalezy szukac ze swieca no chyba ze sie chodzi prywatnie.Pragnę zaznaczyc ze moja opinia dotyczy wizyty publicznej

bardzo fajny lekarz prowadzi moją drugą ciązę. w porownaniu z lekarka ktora prowadziła pierwsza to jest on cudny bo tamta to moze dobra była ale heksa nieziemska i w szpitalu po porodzie na korytarzu stała ani nie weszła p...ta jedna :P

Pan dr Tomasz Kowalski jest świetnym specjalistą jak również człowiekiem,do każdego pacjenta ma indywidualne podejście,zawsze usmiechnięty,miły i sympatyczny.Prowadził moja całą ciąże jak i leczy mnie teraz a córa ma juz prawie 3 lata:)Choć mógłby za wszystko człowieka kasować to widać,że "ściąganie"pieniędzy nie jest dla niego priorytetem na pierwszym miejscu jest zdrowie pacjenta.Serdecznie polecam panią szukającym dobrego spacjalisty.

Polecam tego lekarza !!! Prowadził moją ciążę -choć choruję na epilepsję-jestem zadowolona.Naprawde polecam.

szukam dobrego Ginekologa, wyczytałam,że kobiety chwalą sobie Tego Pana . moja wizyta ma tylko na celu dobrania środka antykoncepcyjnego, W jakiej cenie jest taka wizyta ,czy może ktoś się orjętuje ? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Jestem w ciąży i czuję, że nareszcie jestem pod dobra opieką, a kobieta w ciąży potrzebuje takiego poczucia bezpieczeństwa. Polecam wszystkim Paniom tego ginekologa.

swietny lekarz, na dodatek naprawde mozna sie przy nim czuc komfortowo. w przeciwienstwie do innych, pieniadz nie jest dla niego najwazniejszy. polecam

bardzo dobry specjalista , gorąco polecam

bardzo dobry specjalista , gorąco polecam

Lekarz bardzo miły i zaangażowany w swoją pracę. Godny polecenia!

Lekarz bardzo miły i zaangażowany w swoją pracę. Godny polecenia!