Tomasz Krzypkowski

Pediatra

3,9

Jestem bardzo zadowolona. Stan zdrowia 3 miesiecznej corki po wyjsciu ze szpitala na Klimontowie pogorszyl sie. Dzieki podaniu antybiotyku w ekspresowym tempie przez Pana Doktora nie trafilysmy z powrotem do szpitala, gdzie przez 4 dni podawali jej wylacznie inhalacje.

Podejście do małego kowboja/ pacjenta- REWELACJA. Przepisane lekarstwa działają natychmiast, często mówi gdzie nabyć dane lekarstwo- konkretna apteka. Poprawa stanu zdrowia małego pacjenta natychmiastowa. Mam pełne zaufanie do p. Tomasza. Zawsze "ozdrowił " mi dziecko w trybie niemalże natychmiastowym (rotawirusy i częste biegunki u mojego maluszka niemal odwodniły dziecko). Polecam bardzo gorąco. Anioł nie lekarz :)

Podejście do małego kowboja/ pacjenta- REWELACJA.
Polecam bardzo gorąco.
Anioł nie lekarz :)

Jakis czas temu regularnie chodzilam do niego z moim synkiem. teraz troche żałuje, zaczął wpadac w rutynę, śpieszyć się z podaniem antybiotyków, potem zaczął ignorowac niektóre objawy syna (skończyło sie zap oskrzeli i ucha)i zrezygnowalam. Teraz musze synkowi podnosic odpornośc bo za dużo antybiotyków wziął. Inny lekarz z tych objawów, które on ignorował, zrobił uzytek ;-) Może nie jest najgorszy ale ja już do niego nie idę.

Doktor Tomasz jestem naszym ulubionym lekarzem, mój syn go uwielbia. To nasz stróż zdrowia:) polecam

jestem zadowolony :)bylo milo, konkretnie i wizyty pomagaja.

jestem zadowolony :)bylo milo, konkretnie i wizyty pomagaja.

Wspaniały lekarz, bardzo polecam. Doskonałe podejście do pacjenta, małego i dużego. Trafne diagnozy, skuteczne leczenie, częsty kontakt telefoniczny w trakcie leczenia. Fachowiec zarówno w pediatrii, jak i w rehabilitacji medycznej. polecam!!!

poszdłem z z bólem w lewym barku wyjaśnił powiedział jak leczyć, w trakcie miłej i sympatycznej wizyty okazało się iż p. Krzypkowski jest również pediatrą. Poleciłem go synowej, poszła z wnukami jest zachwycona.Polecam jest dobry w te klocki!

poszdłem z z bólem w lewym barku wyjaśnił powiedział jak leczyć,

Bardzo fajny lekarz:) dzieci się go nie boją, lubią do niego chodzić, zawsze szczegółowo odpowiada na pytania, interesuje go stan pacjenta poza gabinetem lekarskim, bardzo sympatyczny i wesoły człowiek, nigdy nie odmawia pomocy, pacjent jest dla niego ważny, lekarz z powołania !!! to co robi , robi z sercem!! gorąco polecam!!!!

Zlecił serię bolesnych zastrzyków mojemu dziecku rozpoznając zapalenie płuc. Wstrzymałam się z podaniem zastrzyków bo coś mi nie pasowało w tej diagnozie, po 2 dniach dziecko bez leczenia przestało gorączkować, utrzymywał się kaszel, skontrolowałam u innego lekarza diagnoza-przeziębienie, dziecko po kilku dniach pijąc tylko syropy wyzdrowiało całkowicie. Nie polecam nikomu i żałuję, że zaufałam opiniom polecającym.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy.