Tomasz Krzypkowski

Pan Doktor nie odpowiada na błache pytania telefoniczne, tlumaczy ze nie zna mnie i nie odpowiada przez telefon np. na pytanie czy mozna wyjsc z 5 miesiecznym dzieckiem na mrozna pogode. Czy to jest uprzejmosc ? Pan doktor ma cos na sumieniu ? Dziekuje - nie polecam

Czy to jest uprzejmosc ?
Pan doktor ma cos na sumieniu ?
Dziekuje - nie polecam

Bardzo fajny lekarz:) dzieci się go nie boją, lubią do niego chodzić, zawsze szczegółowo odpowiada na pytania, interesuje go stan pacjenta poza gabinetem lekarskim, bardzo sympatyczny i wesoły człowiek, nigdy nie odmawia pomocy, pacjent jest dla niego ważny, lekarz z powołania !!! to co robi , robi z sercem!! gorąco polecam!!!!

Pan doktor jest fachowcem, przy tym bardzo sympatycznym, dowcipnym, mającym świetne podejście do dzieci. Szczegółowo bada, przeprowadza wywiad, tłumaczy. Zawsze skuteczny! Gorąco polecam!!!

Podejście do małego kowboja/ pacjenta- REWELACJA. Przepisane lekarstwa działają natychmiast, często mówi gdzie nabyć dane lekarstwo- konkretna apteka. Poprawa stanu zdrowia małego pacjenta natychmiastowa. Mam pełne zaufanie do p. Tomasza. Zawsze "ozdrowił " mi dziecko w trybie niemalże natychmiastowym (rotawirusy i częste biegunki u mojego maluszka niemal odwodniły dziecko). Polecam bardzo gorąco. Anioł nie lekarz :)

Podejście do małego kowboja/ pacjenta- REWELACJA.
Polecam bardzo gorąco.
Anioł nie lekarz :)