Tomasz Kucewicz

Konkretny lekarz. Badanie dokładne, prowadzenie ciąży na najwyższym poziomie, również z uwagi na możliwości w Szpitalu Bielańskim. Mam do pana doktora 100% zaufania.

Mam do pana doktora 100% zaufania.

Do tego lekarza chodzę od 15 lat. Dzięki niemu mam 6-letniego syna. Obecnie jestem z drugim dzieckiemw ciąży. Lekarz jest konkretny, nie jest tani, ale nie poświęca czasu na wizycie na czcze pogaduszki.Jak się trafi już do szpitala Bielańskiego, to jest się tam troszkę inaczej traktowanym. Polecam

Dzięki dr Kucewiczowi na świat przyszła moja zdrowa i silna córeczka, opiekował się nami całą ciążę. Ze względu na stratę poprzedniej ciąży byłam być może szczególnym przypadkiem, ale chuchał na zimne, niczego nie lekceważył. Jeśli mnie coś niepokoiło nie bagatelizował, tylko zlecał kolejne badania - np KTG, dodatkowe USG wykonywane przez najlepszych specjalistów. Dzięki niemu czułam się bezpiecznie. Polecam serdecznie. Jeśli ktoś oczekuje bezsensownych pogaduszek i żarcików podczas wizyty, nie jest to lekarz dla niego ponieważ skupia się na konkretach.

Ten lekarz przyjmuje teraz państwowo na ulicy Płockiej w Warszawie.Niestety byłam u niego kilka razy bo zapraszał mnie co dziwne co tydzień .Wizyta traw 5 minut,usg 3 minuty(dopochwowo przeprowadzone boleśnie) gdzie na 30 sekund lekarz pokazuje dziecko i nawet nie powie czy wszystko jest w porządku jak się go samemu nie spyta.Ten pan podaje na wymioty szkodliwe leki w 1 trymestrze ciąży a jak mu się zwróci uwagę chce wypisywać skierowanie do szpitala.Ponadto nie zleca badań jak się człowiek nie upomni,a ich wyniku nawet nie potrafi odczytać co wiem bo konsultowałam moje wyniki z innym lekarzem i zlecił dodatkowe badania bo go zaniepokoiły a pan Kucewicz powiedział że wszystko jest w porządku.Więcej na pewno nie pójdę do tego lekarza i wszystkim panią stanowczo odradzam gdyż ten pan jest nie kompetentny,nie traktuje pacjenta z szacunkiem a poza tym nie za bardzo zna się na tym co robi.Mam nadzieje że już nigdy nie trafie na takiego lekarza bo kontakt z nim to traumatyczne przeżycie.

wcale nie skupia się na pacjentce w trakcie wizyty

wcale nie skupia się na pacjentce w trakcie wizyty

Jestem w 17tc, do dr.Kucewicza trafiłam zupełnym przypadkiem i szczerze mówiąc ciągle zastanawiam się czy to dobry wybór. Właściwie nic złego nie mogę na niego powiedzieć. Jedyne co mi się nie podoba to, że jak nie zadam mu pytania to nic mi nie powie. Czy jest ktoś kto wie coś więcej o tym lekarzu?

Czy jest ktoś kto wie coś więcej o tym lekarzu?

Moja żona spotkała w przychodni panią, której ciążę również prowadził Kucewicz. Kucewicz pracuje w szpitalu Bielańskim wykorzystując tam swoją pozycję, co i tak dla pacjentki z problemami nic nieznaczny… Biada bowiem tej kobiecie, której ciąża jest zagrożona lub ma powikłania po porodzie w wyniku błędu lekarskiego (przypadek mojej żony.). Powstrzymywałem się od oceny z uwagi, że mogłaby być zbyt subiektywna. Jednak się nie myliłem. Przypadek mojej żony nie był jednostkowy. Nie wdając się w szczegóły zawiłej jednej i drugiej historii napiszę jedynie, że jest chciwym naciągaczem. Wykorzystuje techniki manipulacji umysłem po to by wyciągnąć jak najwięcej kasy. Jako lekarza i człowieka oceniam go bardzo nisko. NIE POLECAM.

Prowadził moją pierwszą ciążę, byłam zadowolona, chociaż uważam, że trochę za mało tłumaczy, trzeba samemu się o wszystko dopytać. Poleciła mi go koleżanka, teraz ja poleciłam go innej, która jest w ciąży i jest nim zachwycona.