Ginekolog Legionowo

ulica Hetmańska 71
05-120 Legionowo

Wspaniały lekarz z powołania. Pracuje w Instytucie Matki i dziecka. Wspaniale prowadzi ciążę. Dużo czasu poświęca na Pacjenta. Bardzo wesoła i pomocna.

LEGIO-MED
husarska 14, legionowo
05-120 Legionowo

Pan doktor prowadzi obecnie moją drugą ciążę.
Jest bardzo sympatyczny, miły,potrafi rozmawiać z pacjentką, wszystko wyjaśni.
Często trzeba długo czekać w kolejce, ale warto :)
Na USG dzieciątko zawsze oglądamy razem i wszystko na bieżąco tłumaczy, pokazuje.
Zawsze wychodzę ...

Pan doktor prowadzi obecnie moją drugą ciążę.
Jest bardzo sympatyczny, miły,potrafi rozmawiać z pacjentką, wszystko wyjaśni.
Często trzeba długo czekać w kolejce, ale warto :)
Zawsze wychodzę zadowolona po wizycie u niego.

Opinia dodana przez: Iwona

Prywatny Gabinet
Suwalna 14
05-120 Legionowo

POLECAM mnie krzywdy nie zrobiła wręcz przeciwnie.Doradzała kompetentnie i rzeczowo nie owijając w bawełnę

Sobieskiego 29/20

pani doktor prowadziła moje 2 ciąże, czułam się zaopiekowana, polecam bardzo

pani doktor prowadziła moje 2 ciąże, czułam się zaopiekowana, polecam bardzo

Husarska 9
05-120 Legionowo

Kompetentny, godny zaufania lekarz. Prowadził moją ciążę, cały czas byłam z panem doktorem w kontakcie telefonicznym, zawsze poświęcał dużo czasu (minimum 50 minut). Był też przy porodzie, gdyby nie on położna zadusiłaby mi dziecko. Stwierdziła, że nie chce mi się przeć, albo, że nie umiem. Pan doktor podjął szybką decyzję o cc. Okazało się, że dziecko było owinięte wokół szyi pępowiną i dlatego nie mogłam go "wyprzeć". Uratował życie mojemu dziecku. Będę mu wdzięczna do końca życia. Najlepszy ginekolog ever!

Marszałkowska 5
05-120 Legionowo

Do tego lekarza chodzę od 15 lat. Dzięki niemu mam 6-letniego syna. Obecnie jestem z drugim dzieckiemw ciąży. Lekarz jest konkretny, nie jest tani, ale nie poświęca czasu na wizycie na czcze pogaduszki.Jak się trafi już do szpitala Bielańskiego, to jest się tam troszkę inaczej traktowanym. Polecam

Daliowa 16
05-120 Legionowo

lubie kiedy mie macuje imie wykozystuje oddalam mu caly muj dorobek ale to mu nie wystarczy lubie ynim dostawacz orgazm

Moniuszki 35

Monroe - spa