lek. dent. Tomasz Kuźma

Mój ulubiony stomatolog od lat. Profesjonalny i niezmiernie sympatyczny. Zawsze ma dla mnie czas. Dokładnie tłumaczy każdy problem i doradza najlepsze rozwiązania mając na uwadze także aspekt ekonomiczny. Polecam go wszystkim znajomym i nikt nigdy nie wyszedł niezadowolony od niego.

Profesjonalizm-max. Nie tylko wspaniały lekarz ,ale wielka uczciwość i kultura.Leczę się przeszło 20 lat i każdemu polecam doktora.Chciałabym mieć taki sam komfort psychiczny i pewność prawidłowego leczenia w innych gabinetach lekarskich różnej specjalizacji jak u doktora T.Kużmy. Dziękuję.B.CH.