Myślałem, że w moim wieku (21 lat) do urologa się nie trafia, niestety jakiś czas temu pojawił się bardzo bolący problem , myślałem , że samo przejdzie, ale z każdym dniem było coraz gorzej, jak mnie już przycisnęło do granic wytrzymałości poleciałem na początku do jakis 2 lekarzy. Nie wspominam wizyt u nich dobrze, dostałem masę piguł , jak chyba każdy facet byłem mocno zestresowany całą tą sytuacją, ponieważ nigdy nie byłem u urologa, niestety wizyty były bardzo nie przyjemne, ekspresowe a te lekarstwa kompletnie nic nie dały! Poleciałem w tamtym tygodniu do dr Leksowskiego i jestem bardzo zadowolony! Po pierwsze i najważniejsze wszystko już jest ok, lekarz jak się okazało postawił trafną diagnozę, po dniu leczenia już widziałem zdecydowaną poprawę, po drugie bardzo miły, pogodny człowiek, z racji tego, że panikowałem zadawałem mnóstwo pytań, doktor swobodnie i na luzie pogadał ze mną z 15 minut, uspokoił mnie, co było dla mnie bardzo ważne przez cały okres trwania leczenia. Teraz czuję się znakomicie i jeszcze raz chciałbym Panu Doktorowi bardzo podziękować!! Pozdrawiam serdecznie

Bardzo dobry lekarz i człowiek, uratował mojej mamie nerkę, która jak inni stale twierdzili, była na stratę. Bardzo dziękuję i oczywiście polecam z całego serca!

Witam, parę miesięcy temu w szpitalu na Czerwonej Górze miałem poważną operację, którą przeprowadził Pan Doktor Leksowski, operacja była udana, nie miałem żadnych powikłań, jestem zdrowy i na chwilę obecną czuję się świetnie. Na wszelkie badania kontrole chodzę tylko do dra Leksowskiego , ponieważ zdobył juz w pełni moje zaufanie, jest to lekarz kompetentny,zaangażowany w problem, kompleksowo przepytuje o wszystko, co mogłoby być zwiazane z chorobą, pacjent nie jest anonimowy ( pamięta zarówno pacjenta jak i problem ), konkretny, świetnie znający się na swoim fachu i przede wszystkim o dużej kulturze osobistnej. Bardzo ważne, że potrafi rozmawiać z pacjentem, nastawia go pozytywnie do zabiegu, co dla mnie było bardzo istotne, ponieważ była to moja pierwsza operacja w życiu. Polecam!

Jestem bardzo zadowolony, jezeli chodzi o urologow w Kielcach do tej pory najlepszy u jakiego bylem. Do tego bardzo uprzejmy, mily czlowiek

Bardzo, bardzo dobry lekarz. Brat, ktory byl u Pana doktora polecil mi go i faktycznie jestem zadowolony. Juz wszystko jest jak nalezy, bardzo profesjonalnie podszedl do sprawy. To co mi sie tez bardzo spodobalo, to ze Pan doktor przed zabiegiem bardzo przyjemnie ze mna porozmawial, nie stresowalem sie juz tak, sam zabieg potrwal chwilke, nic nie bolalo. Naprawde polecam, pozdrawiam

Dobry lekarz, wspaniały człowiek ! Patrząc na opinie zastanawiałem się jak mogą być tak skarajne ? Wybrałem się na wizytę i nie załuje ! Ci nie zadowoleni to pewnie ci którzy niezadowoleni są ze wszystkiego i wszystko im się należy, albo zawistna konkurencja ;-) poxzdrowienia dla Pana Doktora

W bardzo przystępny sposób wytłumaczy istotę choroby, rzeczowy,konkretny, ale nie zbywa chorego.Dokładnie wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg operacyjny i jakie powikłania mogą się zdarzyć. Zdecydowanie polecam !

Zdecydowanie polecam !

Jak dla mnie lekarz ktory sie zna na rzeczy, szczery i bezposredni. polecam

Jak dla mnie lekarz ktory sie zna na rzeczy, szczery i bezposredni. polecam

Dobry, mily lekarz.Mozna z nim swobodnie porozmawiac na temat problemu. Przez wiele miesiecy mialem problem z zapaleniem prostaty, dopiero pan doktor mnie wyleczyl. Polecam.

Lekarz o dużej kulturze osobistej, uprzejmy i kompetentny w dzialaniach zawodowych

Wciąż poszukujesz "Urolog Kielce"?

Selmedic
Chęcińska 14a