dr n. med. Tomasz Leszczyk

Ginekolog

Doktor Leszczyk prowadził moją ciążę w damianie. Bardzo dobrze czułam się podczas wizyt, zachęcał mnie do zadawania pytań na tematy związane z ciążą, zawsze taktowny, ciepły i uśmiechnięty. Kiedy miałam wątpliwość związaną ze stanem dziecka po wykonaniu usg u innego lekarza, spokojnie wytłumaczył mi, czego należy się spodziewać, jak postępować oraz uspokajał. Mam dobre wspomnienia.

Przemiły lekarz..poświęcił mi bardzo dużo czasu, wiele wytłumaczył. Zdecydowanie polecam

Polecam i jeszcze raz polecam super facet człowiek lekarz do tego dorzucam że dwóch moich synów odebrał przy porodzie. Polecam kochany człowiek Dr Kucharski także fajny człowiek Tylko miłe wspomnienia w Damianie z takimi ludźmi.