dr n. med. Tomasz Leszczykdr n. med. Tomasz Leszczyk - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Leszczyk

W roku 2006 miałam ściągane szwy przez tego pana. Miałby być rozpuszczalne, nie były. Instytut Matki i Dziecka, operacja za którą doktor nie dostał pieniędzy bo powinna być zrobiona prywatnie. Zostałam jako 16 latka obwiniona za to, że doktor nie dostał pieniędzy za ten zabieg, za to że ja nie zachowuje się jak dorosła, a on za darmo ściąga szwy i zrobił mi przysługę. To coś, co do końca życia zostanie mi w pamięci. Trauma. Minęło wiele lat ale gdybym mogła cofnąć czas, na pewno nie zostawiłabym tego bez słowa. Brak delikatności, zle podejście do jeszcze wtedy młodej kobiety, chamstwo.

Bardzo polecam tego specjalistę! Pan doktor jest uprzejmy, kompetentny i bardzo pomocny. Oceniam 5/5.

Doktor Leszczyk prowadził moją ciążę w damianie. Bardzo dobrze czułam się podczas wizyt, zachęcał mnie do zadawania pytań na tematy związane z ciążą, zawsze taktowny, ciepły i uśmiechnięty. Kiedy miałam wątpliwość związaną ze stanem dziecka po wykonaniu usg u innego lekarza, spokojnie wytłumaczył mi, czego należy się spodziewać, jak postępować oraz uspokajał. Mam dobre wspomnienia.

Przemiły lekarz..poświęcił mi bardzo dużo czasu, wiele wytłumaczył. Zdecydowanie polecam

Polecam i jeszcze raz polecam super facet człowiek lekarz do tego dorzucam że dwóch moich synów odebrał przy porodzie. Polecam kochany człowiek Dr Kucharski także fajny człowiek Tylko miłe wspomnienia w Damianie z takimi ludźmi.