lekarz Tomasz Łukaniec

Ortopeda, Rehabilitant, Traumatolog

Ja też dziękuje że pan leczył moją siostrę i mnie jest pan bardzo dobrym fachowcem dzięki panu oraz reszcie sztabu ze szpitala. Ortopedów i rehabiltantów udało się mnie. Postawić na nogi Jesteście bardzo Wielcy za każdym razem chwale waszą kadrę a przedewszystkim pana panie doktorze jeszcze raz dziękuje wam Bravo Piotr. Z Polkowic

Witam mam pytanie czy pan doktor wykonuje USG.I gdzie dokładnie w Trzebnicy przyjmuje pan doktor........................................................................

Pan doktor Tomasz Łukaniec jest świetnym!!! lekarzem ortopedą,lekarzem rehabilitacji medycznej i traumatologiem w pełni kompetentny,rzetelny i ta jego empatia! do pacjentów to jest coś niesamowitego!.Zawsze wszystko jasno wytłumaczy i wysłucha do końca pacjenta,zawsze znajdzie czas by porozmawiać z chorym i podtrzyma na duchu.Jeden z NAJLEPSZYCH!!! lekarzy NAPRAWDĘ!!!. Lekarz z powołania!!!!.Ma poczucie humoru!!!,jest zawsze uśmiechnięty! do pacjentów :-).Leczę się już u niego kilka lat!!!!,ma bardzo duże doświadczenie! w swojej dziedzinie.Jestem po operacji kręgosłupa ( skoliozy).Mam przewlekły zespół bólowy kręgosłupa szyjnego,brachialgię obustronną, mam skoliozę piersiową prawostronną i lędźwiową lewostronną.Już kilkanaście!!! razy byłam na turnusach w szpitalu na oddziale rehabilitacji w Trzebnicy.Pan doktor jest teraz obecnie ordynatorem nowego oddziału rehabilitacyjnego :-) właśnie w Trzebnicy,ten oddział został właśnie przeniesiony z ul.Leśnej na ul.Prusicką w styczniu w 2011 roku.Kompetencje,kompleksowość podejścia,tłumaczenie choroby i leczenia,ilość poświęconego czasu,uprzejmość,godny polecenia to wszystko zdecydowanie jest na NAJWYŻSZYM POZIOMIE!!! i daję ocenę zdecydowanie NAJWYŻSZĄ!!!!.To jest lekarz z KLASĄ!!! i ufam mu w 100 procentach!!!!.Polecam tego lekarza wszystkim!!! pacjentom.Pozdrawiam serdecznie! pana doktora :-).Natalia Alchimowicz pacjentka

Może ten lekarz ma jakąś wiedzę z ortopedii czy rehabilitacji, ale nie ma podejścia do pacjenta. Ja wielokrotnie jeździłam na oddział rehabilitacyjny w Trzebnicy, kiedyś bywałam jak ordynatorem był dr Kołtowski, później przeszłam operacje kręgosłupa i musiałam się oszczędzać i jak po przerwie wróciłam na oddział rehabilitacyjny, to ordynatorem oddziału był już dr Łukaniec. Przez pewien czas dosłownie nic nie miałam zalecone, bo ,,on mnie nie operował" (ale co z tego jak byłam operowana w ich szpitalu i jego kolega był moim lekarzem prowadzącym, więc jak byłam pacjentką jego szpitala, a to on pracował na oddziale rehabilitacyjnym, to powinien coś mi zalecać) itp., praktycznie siedziałam na marne, bo sama gimnastyka to za mało, później coś mi dopisano. Ale podejście pana doktora było nieprzyjemne, bo z uśmiechem potrafił wypalić na zasadzie ,,No i co Twój lekarz prowadzący mówi na te Twoje bóle?" i był uśmiechnięty, czasem miałam odczucie jakby chciał podważyć kompetencje kolegi z oddziału ortopedycznego, który jest ordynatorem (dr Łukaniec pracował na oddziale rehabilitacyjnym jako ordynator, a na oddziale ortopedycznym był ,,przeciętnym" szeregowym lekarzem i na ortopedii był podwładnym mojego lekarza prowadzącego). Nieraz po obchodach wylatywałam z sali z płaczem, a później na ćwiczeniach nie mogłam się uspokoić i normalnie wykonywać ćwiczenia. Potrafił mi nawet wypalić, że powinnam spadać z jego oddziału i że powinnam iść na rehabilitację do szpitala, gdzie nie ma rehabilitacji i na etacie nie ma nawet 1 rehabilitanta, więc ciekawe jakby mieli mnie tam rehabilitować jak w danym szpitalu nie ma oddziału rehabilitacyjnego czy poradni rehabilitacyjnej? Po prostu słabo się człowiekowi robi, zamiast dbać o pacjentów, to woli bawić się w jakieś rozgrywki.

Gdyby nie ten lekarz, dziś jeździłabym na wózku inwalidzkim. Dziękuje panie doktorze!

Bardzo uprzejmy.Stara się wytłumaczyć chorobę takimi słowami że pacjent wie o co chodzi.Jest bardzo dobry. Ze zdjęcia rengenowskiego potrafi sam powiedzieć o co chodzi nie zerkając ani razu na opis, żeby byli sami tacy lekarze!!!

Dwie operacje, dwa sukcesy.Lata wizyt państwowych, prywatnych - wszystko idealnie.Konkretny, wesoły, skuteczny.Polecam!

Lekarz godny polecenia.Dokładny,chętnie tłumaczy istotę schorzenia.Odnosi się z dużym szacunkiem do każdego pacjenta. Ma świetne podejście do dzieci.Jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały dla ludzi w podeszłym wieku. DOBRY LEKARZ-SKROMNY CZŁOWIEK.Prawda?

DOBRY LEKARZ-SKROMNY CZŁOWIEK.Prawda?

Pierwsza wizyta była państwowa...potem operacja na biodra...następne wizyty były prywatne z mojej woli bo zależało mi na czasie...ale nie ważne czy na kasę chorych czy państwowo doktor traktował mnie tak samo...jestem zadowolona z efektów...GORĄCO POLECAM TEGO LEKARZA.PACJENTKA.

Tak czy siak ile ludzi tyle opini.Ja zdecydowanie polecam.Krótko pisząc lekarz z dużym doświadczeniem, bardzo konkretny,chętnie tłumaczy jednostkę chorobową,zawsze uprzejmy.Ma świetne podejście do dzieci.