lekarz Tomasz Łukaniec

Ortopeda, Rehabilitant, Traumatolog

leczyłem się u niego pół roku, a raczej nie leczyłem tylko, jak się okazało faszerowałem lekami sterydowymi,które znieczulały. (coś jak blokada).O tym co zażywałem dowiedziałem się od innego lekarza. Nieświadomy zacząłem rehabilitację basen biegi, po kilku tygodniach pachwina jeszcze gorzej wyeksploatowana. byłem u niego na kilku wizytach na każdą kasował a nawet nie pamiętał z kim gada i jak długo to trwa co wizyta te same pytani ,,dzień świstaka" nie prowadził nawet dobrej karty lekarza. Zdecydowanie jego nieprofesjonalne podejście przedłużyło moją kontuzję a być może uniemożliwiło powrót do sportu:(

Mój 18-letni syn ma problemy z kręgosłupem tutaj gdzie mieszkam nikt nie potrafił mu pomóc ,od znajomego dostałam nr. telefonu do doktora .Jest świetnym specjalistą zna się na tym co robi,jest miły i sympatyczny ,bardzo polecam

Świetny lekarz ! Polecam go wszystkim, mozna z nim pogadac jak kumpel z kumplem , a nie jak z lekarzem ! Pozdrawiam !

Jak najbardziej polecam pod każdym względem lekarz z powołania.Takich jest mało!!!

świetny lekarz , bardzo miły i bardzo uprzejmy

świetny lekarz , bardzo miły i bardzo uprzejmy

W stu procentach zgadzam się z wystawioną wcześniej opinią. Dr.T. Łukańca polecam każdemu. Pacjent

Pacjent

wiekszosc z nas nie lubi lekarzy i fakt, lepiej nie miec z nimi do czynienia. Nie kazdy jednak otrzymal cenny dar jakim jest zdrowie. Od dziecka mialam kontakt z wieloma lekarzami i bylam poddawana roznym metodom leczenia. Slowo "lekarz" dlugo bardzo zle mi sie kojarzylo, do czasu poznania dr Lukanca. Jego kompenencje a przedewszystkim bardzo przyjazny, zwyczajnie ludzki sposob traktowania pacjenta sprawil, ze nie przezywam kolejnego spotkania z lekarzem jako kolejnego nieprzyjemnego doswiadczenia. Zycze wszystkim zdrowia i tylko zdrowia. Gdybyscie jednak potrzebowali fachowej porady ortopedy- chirurga, traumatologa i rehabilitanta to ...

Zycze wszystkim zdrowia i tylko zdrowia.
Gdybyscie jednak potrzebowali fachowej porady ortopedy- chirurga, traumatologa i rehabilitanta to polecam dr Tomasza Lukanca i jestem pewna, ze zrobi On wszystko by Panstwu pomoc.