dr n. med. Tomasz Magoń

3,9

Polecam gorąco leczyłam się w Lublinie i nic to nie dało tylko wyciąganie kasy . dopiero w Rzeszowie uzyskałam odpowiedz na moje pytania i zostałam przez pana doktora dobrze przebadana .

Niesamowity lekarz godny polecenia. Staramy sie o dziecko już 2 lata od września jesteśmy pod opieka doktora Magonia jesteśmy jak najbardziej zadowoleni wiemy co nas czeka jak będzie przebiegało leczenie. Wizyty są na wysokim poziomie. Kultura osobista na 6. Polecam kobieta które odczuwają dyskomfort podczas badan ginekologicznych. Lekarz wprowadza luźna atmosferę... I do tego jest przystojny:)często sprawia wrażenie zmęczonego ale mimo wszystko wizyty sa przyjemne. M&M

Nie polecam tego lekarza leczylam sie u niego 3 lata i mi nie pomogl. Nawet nie potrafil zalecic mi wszystkich badan. Te badania ktore zalecil wszystkie wyszly dobre i oczywiscie diagnoza 6 inseminacji dla mnie to bylo przerazenie zrobilam 3 i sie nie udalo. Poszlam do innego i co sie okazalo ze badanie ktore zalecil nowy gin nie bylo dobre. A jak zapytalam magonia o inne badania to mi powiedzial ze juz sie nie robi innych. Najgorszy ginekolog na jakiego trafilam, nie polecam uwierzcie nie zna sie na leczeniu. Wyudza tylko kase i nic wiecej a wizyty trwaja po 5 minut i nadodatek jak mu nie zadasz pytanie to wogole by sie odezwal.

Fantastyczny lekarz i człowiek pod każdym względem! Wizyta nie jest stresująca, pan dr zawsze miły i uprzejmy, wytłumaczy wszystko i odpowie na każde pytanie. POLECAM!

Działania doktora Magonia ciężko nazwać leczeniem niepłodności, raczej wciskaniem inseminacji jako jedyne rozwiązanie problemu.

Dziewczyny. Polecam tego lekarza, trafiłam do Niego w sumie przez przypadek ale już na pierwszej wizycie wywarł bardzo pozytywne wrażenie. Nadal tak jest. Obecnie prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Cześc dziewczyny. JA osobiscie mialam uraz do ginekologow poniewaz pierwsze moje badanie przeprowadzala pani ginekolog. Byla niedelikatna , okropna. Jak wiekszosc kobiet w tym zawodzie. I po pewnym czasie poszlam do doktora magonia .Jestem zadowolona z wyboru bo niepoznalam nigdy tak super lekarza :) Polecam:)

Rewelacja! Do innego ginekologa nigdy nie pójdę.

Rewelacja! Do innego ginekologa nigdy nie pójdę.

Doktor Magoń jest wspaniałym lekarzem, dzieki niemu jestem w upragnionej ciąży po dwóch latach starań. Zlecił komplet badań, opracował plan leczenia, doskonały fachowiec. Szczerze polecam tego lekarza.

Doktor zajmuje się leczeniem niepłodności, wcześniej leczyłam się już kilka lat i mam "przegląd" ofert w województwie. Dopiero dr Magoń rzeczowo i fachowo przedstawił plan działanie, wiem jakie czekają mnie badania,wiem czego mogę się spodziewać. Poza tym doktor jest kulturalny, bardzo miły i widać, że zna się na rzeczy. Mam koleżanki którym pomógł i przez nie do niego trafiłam. Polecam go !!!