dr n. med. Tomasz Magoń

Rewelacja! Do innego ginekologa nigdy nie pójdę.

Rewelacja! Do innego ginekologa nigdy nie pójdę.

Dziewczyny. Polecam tego lekarza, trafiłam do Niego w sumie przez przypadek ale już na pierwszej wizycie wywarł bardzo pozytywne wrażenie. Nadal tak jest. Obecnie prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Cześc dziewczyny. JA osobiscie mialam uraz do ginekologow poniewaz pierwsze moje badanie przeprowadzala pani ginekolog. Byla niedelikatna , okropna. Jak wiekszosc kobiet w tym zawodzie. I po pewnym czasie poszlam do doktora magonia .Jestem zadowolona z wyboru bo niepoznalam nigdy tak super lekarza :) Polecam:)

Doktor Magoń jest wspaniałym lekarzem, dzieki niemu jestem w upragnionej ciąży po dwóch latach starań. Zlecił komplet badań, opracował plan leczenia, doskonały fachowiec. Szczerze polecam tego lekarza.

do doktora trafiłam cztery m-ce temu, stwierdził u mnie PCO, poza tym ze jest mily i uprzejmy i stara sie coś zaradzić to nic innego nie mogę napisać

bardzo kompetentny lekarz, jest bardzo uprzejmy. Potrafi dobrze zaopiekować się pacjentem i spełnia moje oczekiwania.

wizyty są drogie jest to kosz wizyta +usg ale naprawde warto po 5 latach udało mi się zajść w ciąże

Doktor jest bardzo miły i kompetentny.Ma zawsze swój plan działania, o którym szczegółowo informuje pacjetke. Straciłam kilka lat na leczenie nieplodności.Szkoda tylko ze tak pózno do Niego trawiłam. Gorąco polecam!!!

Gorąco polecam!!!

Doktor zajmuje się leczeniem niepłodności, wcześniej leczyłam się już kilka lat i mam "przegląd" ofert w województwie. Dopiero dr Magoń rzeczowo i fachowo przedstawił plan działanie, wiem jakie czekają mnie badania,wiem czego mogę się spodziewać. Poza tym doktor jest kulturalny, bardzo miły i widać, że zna się na rzeczy. Mam koleżanki którym pomógł i przez nie do niego trafiłam. Polecam go !!!