lekarz Tomasz Makowski

Internista, Lekarz rodzinny

Jest to bardzo kompetentny lekarz, który poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu na omówienie problemów zdrowotnych. Jest bardzo solidnym lekarzem, budzącym zaufanie. Jest godny polecenia.

uważam,że ten lekarz jest w pełni kompetentny,rzetelny i sumiennie wypełnia swoje obowiązki.

Bardzo kompetenty lekarz! Szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem. Potrafi poradzić, nie podchodzi do pacjenta ogólnokowo tylko traktuje pacjenta indywidualnie!

Bardzo dokładny lekarz, szczegółowo przeprowadza wywiad medyczny, nie zbywa pacjenta ogólnikami i skomplikowanymi terminami medycznymi tylko w sposób łatwy do przyswojenia przez pacjenta tłumaczy co się z nim dzieje i jak należy dalej postępować. Dużo czasu i uwagi poświęca pacjentowi, wizyty nie trwają 5 minut ( tak jak u większości lekarzy). Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, pracujący z dużym poświęceniem, posiadający ogromną wiedzę i potrafiący z niej korzystać. Kompetentny, sympatyczny, budzący zaufanie lekarz.Polecam!!!

Też byłam u tego lekarza ostatnio w Petra Medica! Co mnie zadziwiło to ile czasu mi poświęcił na badanie oraz jak dokładnie analizował moje poprzednie badania z akutalnymi. Podobno jest też kierownikiem tej przychodni ale to PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA! Aby było takich więcej w naszym kraju!

Lekarz taki, jakim musi być, po prostu wzorcowy. Bardzo uważny, bada cały życiorys i okoliczności życiowe, żeby nie umknęły żadne drobiazgi w celu postawienia prawidłowej diagnozy, empatyczny, gotowy pomóc w różnych sytuacjach, o dużej wiedzy merytorycznej i praktycznej. Dziwiłem się, że inni lekarze mają 5,0, ale w tym przypadku jest ocena zasłużona.

Lekarz taki, jakim musi być, po prostu wzorcowy.