Świetny lekarz. Poświęca pacjentom tak dużo czasu, że ja weszłam do gabinetu ok 2 godziny później niż byłam umówiona. To dlatego, że z każdym swoim pacjentem siedział w gabinecie ok pół godziny. Mimo, że był już po swoich godzinach pracy (tak mu się przedłużyło z pacjenatmi) i mimo, że po mnie czekało kilka osób, poświęcił mi naprawdę bardzo dużo czasu. Bez pośpiechu "bo kończy dyżur". Wszystko bardzo dokładnie i opisowo wytłumaczył, interesewał się tym co mi dolega, skierował do specjalistów i nawet prosił o informację zwrotną co dalej się ze ...

Wszystko bardzo dokładnie i opisowo wytłumaczył, interesewał się tym co mi dolega, skierował do specjalistów i nawet prosił o informację zwrotną co dalej się ze mną dzieje.
Na wizytę u doktora należy poświęcić sobie sporo czasu, ale warto jeżeli chcemy aby się nami porządnie zajęto :)

Gorąco polecam tego lekarza. Wysłucha zdiagnozuje krótko mówiąc podchodzi z sercem do każdego pacjenta. Oby takich lekarzy było więcej :-)

Mam 60 lat i takiego lekarza spotkałam po raz pierwszy! Kompetencja, kultura, niezwykłe zainteresowanie pacjentem.

Lekarz taki, jakim musi być, po prostu wzorcowy. Bardzo uważny, bada cały życiorys i okoliczności życiowe, żeby nie umknęły żadne drobiazgi w celu postawienia prawidłowej diagnozy, empatyczny, gotowy pomóc w różnych sytuacjach, o dużej wiedzy merytorycznej i praktycznej. Dziwiłem się, że inni lekarze mają 5,0, ale w tym przypadku jest ocena zasłużona.

Lekarz taki, jakim musi być, po prostu wzorcowy.

Bardzo dokładny lekarz, szczegółowo przeprowadza wywiad medyczny, nie zbywa pacjenta ogólnikami i skomplikowanymi terminami medycznymi tylko w sposób łatwy do przyswojenia przez pacjenta tłumaczy co się z nim dzieje i jak należy dalej postępować. Dużo czasu i uwagi poświęca pacjentowi, wizyty nie trwają 5 minut ( tak jak u większości lekarzy). Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, pracujący z dużym poświęceniem, posiadający ogromną wiedzę i potrafiący z niej korzystać. Kompetentny, sympatyczny, budzący zaufanie lekarz.Polecam!!!

Świetny lekarz. Takich w dzisiejszych czsach jest niewielu.

Świetny lekarz. Takich w dzisiejszych czsach jest niewielu.

Zdecydowanie nie polecam,ale tylko z tego względu że nie można już tak łatwo i szybko dostać się do Pana Doktora.Zbyt dużo zadowolonych pacjentów :) Dziś takich lekarzy jak Pan Doktor Makowski ze świecą szukać.Serce,wiedza i podejście do pacjenta----najwyższa ocena !!!!!!!!!!!!!!!!

Też byłam u tego lekarza ostatnio w Petra Medica! Co mnie zadziwiło to ile czasu mi poświęcił na badanie oraz jak dokładnie analizował moje poprzednie badania z akutalnymi. Podobno jest też kierownikiem tej przychodni ale to PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA! Aby było takich więcej w naszym kraju!

Jest to bardzo kompetentny lekarz, który poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu na omówienie problemów zdrowotnych. Jest bardzo solidnym lekarzem, budzącym zaufanie. Jest godny polecenia.

Lekarz jakich juz malo na ziemi. Kompetentny i budzacy zaufanie. Bardzo pomogl wtedy kiedy tego potrzebowalem. Polecam wszystkim ni tylko rodzinie i znajomym.

Wciąż poszukujesz "Internista "?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin