lekarz Tomasz Malina

Ortopeda

3,9
3,6
3,7

Świetny człowiek, specjalista wysokiej klasy.Życzliwy i mądry lekarz.W sytuacji beznadziejnej chętny do pomocy.

Polecam Pana Doktora. Wizyta i porady w pełni profesjonalne. Bardzo dobre i życzliwe podejście do pacjenta.

Wspaniały człowiek świetny fachowiec który do pacjenta podchodzi z dużą wiedzą empatia. Godny polecenia.

Pan doktor Malina operował mój staw biodrowy- potrzebna była endoproteza. Przed zabiegiem poświęcił mi bardzo dużo czasu i wszystko dokładnie wytłumaczył. Operacja się powiodła, bardzo szybko wróciłam do pełnej sprawności. Po zabiegu Pan doktor opiekował się mną i codziennie doglądał. Bardzo dba o swoich pacjentów. Chciałaby go wszystkiem szczerze polecić!

Bardzo miły, uprzejmy lekarz. Na wizycie u niego, człowiek nie czuje się skrepowany.. doktor traktuje każdego pacjenta jak przyjaciela, każdego pamięta i potrafi po ludzku wszytko wytłumaczyć. Jest bardzo ugodowy i da się z nim dogadać

Pan doktor jest świetnym specjalistą. Bywa szorstki, ale jest on zawsze w pełni profesjonalny. Z czystym sercem polecam każdemu. Terapia, którą zalecił była w pełni skuteczna i doprowadziła do dużej poprawy stanu zdrowia.

Świetny fachowiec! Po urazie kolana odwiedziłem wielu specjalistów, tylko doktor Malina był w stanie mi pomóc. Jako jedyny postawił prawidłową diagnozę. Jestem mu bardzo wdzięczny i chciałbym szczerze polecić tego lekarza!

Polecam naprawdę wizyta i porady pana Doktora mnie bardzo pomogły. Szczerze Dziękuję !!! Bardzo Polecam

Świetny, lekarz, który przyjmuje każdego pacjenta i muszę przyznać Bardzo dobry, sadze, ze NAJLEPSZY Specjalista ortopedii Wysokiej klasy fachowiec, konkretny, ponadto widać pracę wykonuje z pasją. Dziękuję Panie Doktorze!!!. Szczerze polecam

Kompetentny,rzetelny i obowiązkowy.Wytłumaczył mi przebieg operacji,rehabilitacji,chętnie odpowiadał na każdy moje pytanie(jestem"upierdliwa"i nigdy się nie zdenerwował.Miły,sympatyczny .Dr.Tomasz Malina operował mnie w marcu 2013r.Nie czeka na "dowód wdzięczności"Jestem super sprawna,chodzę lepiej jak przed operacją.Nawet już tańczę(to moja pasja).!!Chce pomagać pacjentom,widać,że lubi ludzi.Dziękuję Panie doktorze!!