lekarz Tomasz Malina

O panu doktorze słyszałam wiele razy,wiele dobrego. Ja osobiście jeszcze nigdy nie poczułam się tak zlekceważona i urażona jak przez tego pana.Moim zdaniem nie ma dobrego podejścia do człowieka,braku poszanowania.Jest nieprzyjemny,arogancki i niekonsekwentny w swoim leczeniu.Mnie zdecydowanie nie pomógł,zmarnował tylko mój czas. Nie wspominając,że czas oczekiwania na wizytę trwa nawet 2 godz. i to wizytę prywatną która nie mało kosztuje.....Koszmar w życiu już nigdy do niego nie pójdę! Nie polecam!

Lekarz godny polecenia. Dokładny, kompetentny, uprzejmy. Ma świetne podejście do pacjenta, w sposób prosty i przejrzysty dla przeciętnego śmiertelnika potrafi wytłumaczyć chorobę oraz przebieg leczenia. Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam.

Świetny, lekarz, który przyjmuje każdego pacjenta i muszę przyznać Bardzo dobry, sadze, ze NAJLEPSZY Specjalista ortopedii Wysokiej klasy fachowiec, konkretny, ponadto widać pracę wykonuje z pasją. Dziękuję Panie Doktorze!!!. Szczerze polecam

Kompetentny,rzetelny i obowiązkowy.Wytłumaczył mi przebieg operacji,rehabilitacji,chętnie odpowiadał na każdy moje pytanie(jestem"upierdliwa"i nigdy się nie zdenerwował.Miły,sympatyczny .Dr.Tomasz Malina operował mnie w marcu 2013r.Nie czeka na "dowód wdzięczności"Jestem super sprawna,chodzę lepiej jak przed operacją.Nawet już tańczę(to moja pasja).!!Chce pomagać pacjentom,widać,że lubi ludzi.Dziękuję Panie doktorze!!

brak kultury osobistej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry specjalista , bardzo sobie chwale , podejście do pacjenta proste i szczere tak samo tłumaczenie .Szanuje czas pacjenta.

Zdecydowanie nie polecam. Pacjenta po wypadku ledwo co mogącego chodzić (połamany) wysyła na prześwietlenie ( do kolejki 20 osobowej) i potem karze czekać znów w gigantycznej kolejce z wynikiem prześwietlenia. Zbył pacjenta nawet nie popatrzył na opuchniętą nogę,rękę. Nawet nie raczył popatrzec na zdjęcia prześwietlenia zrobione w dniu wypadku 2 dni wczesniej.

dla ludzi czekajacych cham i prostak podczas wizyty zero czasu na nic przyjmuje 2 pacjetow na raz w zyciu juz tam nie pojde