prof. dr hab. n. med. Tomasz Matuszczyk

Laryngolog

SILNY BOL UCHA PRZEZ 3TYGODNIE BYLAM U NIBY NAJLEPSZYCH LEKARZY WE WROCLAWIU A TAKZE W SZPITALU WOJSKOWYM W KTORYM CZYSZCZONO MI UCHO MOWIC ZE OD BOLU JESZCZE NIKT NIE UMARL KAZDY LEKARZ INNA DIAGNOZA INNY ANTYBIOTYK JEDNAK EFEKTU NIE BYLO BOL SIE NASILAL BYLO TYLKO GORZEJ WSZYSCY ZALAMYWALI RECE AZ TRAFILAM DO ZLOTORYJI DO DR.MATUSZCZYKA KTORY TYLKO ZAJRZAL MI DO UCHA I ODRAZU POWIEDZAL ZE TRZEBA WYKONAC ZABIEG OPERACYJNY ZOSTALAM W SZPITALU W ZLOTORYJI PO ZABIEGU BOL USTAPIL ODRAZU CZUJE SIE SWIETNIE NA 2DRUGI DZIEN WROCILAM DO WROCLAWIA BO WLASNIE TU MIESZKAM. DR TOMASZ MATUSZCZYK JEST LEKARZEM Z POWOLANIA WIDAC TO ODRAZU NA PIERWSZEJ WIZYCIE JEST DZIEKI TEMU LEKARZOWI UWIEZYLAM ZE SLUZBA ZDROWIA JEST DLA PACJETOW:)

Pierwszy lekarz do którego nie musiałam ustawiać się w kolejce , czekac na wyznaczenie terminu , powiedział proszę przyjechać . Przyjechałam, zbadał, postawił diagnozę. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Teraz czekam na zabieg córki.