lekarz Tomasz Matyskieła

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:4,8/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,5
Poświęcony czas
4,5
Kompleksowość podejścia
4,5
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
4,5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Trafiłam na dyżur doktora Tomasza Matyskieli w Szpitalu Uniwersyteckim z objawami sugerującymi zapalenie opon mózgowych.Mimo braku 100% objawów (byłam w niezłym stanie) ale doszły niepokojące objawy neurologiczne, doktor potraktował mnie bardzo poważnie i zastosował tomografię głowy i co najważniejsze pobranie płynu mózgowo-rdzeniowego. To była prawidłowa decyzja.Jeszcze pod koniec jego dyżuru wiedziałam, że mam zapalenie opon mózgowych ! Lepiej wiedzieć i leczyć wcześniej niż hodować chorobę jeszczez 4 tygodnie. Wtedy objawy byłyby w 100%.I pomyśleć, że przyszłam do szpitala tylko wykluczyć zapalenie opon mózgowych !!! Dziękuję doktorze i życzę sukcesów w ...

Trafiłam na dyżur doktora Tomasza Matyskieli w Szpitalu Uniwersyteckim z objawami sugerującymi zapalenie opon mózgowych.Mimo braku 100% objawów (byłam w niezłym stanie) ale doszły niepokojące objawy neurologiczne, doktor potraktował mnie bardzo poważnie i zastosował tomografię głowy i co najważniejsze pobranie płynu mózgowo-rdzeniowego. To była prawidłowa decyzja.Jeszcze pod koniec jego dyżuru wiedziałam, że mam zapalenie opon mózgowych ! Lepiej wiedzieć i leczyć wcześniej niż hodować chorobę jeszczez 4 tygodnie. Wtedy objawy byłyby w 100%.I pomyśleć, że przyszłam do szpitala tylko wykluczyć zapalenie opon mózgowych !!! Dziękuję doktorze i życzę sukcesów w pracy zawodowej i dobrej współpracy z pacjentami.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi za uratowanie życia mojemu mężowi, który dwa lata temu przeszedł ropne zapalenie opon mózgowych. Jego stan był krytyczny. Pan doktor zajmowała się moim mężem tak jakby był to ktoś z jego rodziny. Widać było ogromne zaangażowanie i wielkie serce. Życzę wszystkim, żeby trafili do tylko takich lekarzy.

Jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi za uratowanie  życia mojemu mężowi, który dwa lata temu przeszedł ropne zapalenie opon mózgowych. Jego stan był krytyczny. Pan doktor zajmowała się moim mężem tak jakby był to ktoś z jego rodziny. Widać było ogromne zaangażowanie i wielkie serce. Życzę wszystkim, żeby trafili do tylko takich lekarzy.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Wciąż poszukujesz " Olsztyn"?

Zobacz innych specjalistów w Twojej okolicy
Gabinet
Kopernika 46A
10-900 Olsztyn
 
Gabinet
Niepodległości 87a lok. 11
10-087 Olsztyn
 
gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska 18 (Szpital) lok. 105
Olsztyn
szpital wojewódzki
Olsztyn
+1 więcej-1 mniej

lekarz
Andrzej Kawka

Ginekolog położnik
Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
al. Warszawska 30
10-082 Olsztyn
 

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat