lekarz Tomasz Obrębski

2,5
2,6
2,6
2,3

Zdecydowanie nie polecam. Na wizycie prywatnej powiedział, żeby w razie zostrzenia objawów zgłosic sie do szpitala na Strzelecką w Katowicach na jego dyżur. Po zjawieniu sie w szpitalu zlecil zastrzyk przeciwbólowy i kazał wypisać skierowanie do Sosnowca na urologię gdzie trafiłem dwa razy z silnym bolem kilka dni wsześniej. Po prostu kpina. Nie polecam nikomu tego lekarza.

Polecam !!!!!! Na pewno jest jednym z najlepszych lekarzy . Nadzwyczaj sympatyczny , uprzejmy oraz kompetentny . Dzięki jego szybkiej reakcji , jestem już po usunięciu nerki ( uratował mi życie !!!!!!!!!!!!!!!!!! )

MORDERCA!!!!!!!!!!! przeprowadzając prosty zabieg cystostomi u mojego 18to letniego syna w WSS nr5 przebił mu obie ściany pęcherza o jedną ścianę jelita grubego. Syn musiał przejść operację ratującą mu życie po której w szóstej dobie zmarł. Z tym panem na pewno spotkamy się w sądzie . Nie pisze o nim doktor bo dla mnie jest katem. Sprawa w prokuraturze Sosnowieckiej oraz w izbie lekarskiej. Ludzie nie narażajcie swego życia korzystając z porad tego MORDERCY!!!!!!

Witam Państwa. Zacznijmy i skończmy...bo co co marnować drogocenny czas...czysta piękna realistyczność fachowego podejścia do zagadnienia. Pan Doktor umie tylko i wyłącznie ?..reszta to tylko filozofia bez grama uprzejmości .Cóż tylko pogratulować i życzyć dużo optymizmu ..wszak konkurencji masa:) Usg w szpitalu kosztuje 100 zł - nie ma recept- nie ma fachowej diagnozy-nie ma niczego czego człowiek pragnie od tego typu człowieka-podobno specjalisty? ale w jakiej dziedzinie??Nie polecam tego lekarza-w żadnym stopniu nie jest ta osoba profesjonalna..zarówno w swoim gabinecie jak i w szpitalu ........ Pozdrawiam .

Witam Państwa.
Pozdrawiam .

lekarz bardzo kompetentny, wyjaśnia chorobę, stosuje leczenie, które przynosi widoczne skutki, uratował życie mojemu Ojcu. Polecam z czystym sumieniem.

Uratował koleżance życie. Trafiła do p. doktora z zatrzymaniem moczu. Natychmiast skierował do szpitala i nawet zaproponował załatwienie transportu jeśli nie ma własnego.

Solidna firma, polecam, leczę się od ~ 4 lat, zachowanie lekarza perfekcjonalne przy każdej wizycie.

Nie polecam stanowczo tego lekarza! Stosunek podejścia do pacjenta ma wyjątkowo nie profesjonalne. Jest to lekarz bez empatii, traktujący pacjenta z góry. Jeszcze raz odradzam!

Bardzo dobry lekarz.Nadzwyczaj sympatyczny i ludzki.Uważam ,że to jeden z najlepszych urologów w Zagłębiu Dąbrowskim.

Nie polecam drObrębskiego, gdyż nie informuje o wszystkim pacjenta, zostawia go właściwie samemu sobie, bez leków, na pierwszej wizycie powiedział, że jest ok, a dwa lata pózniej że nie jest i nie było dobrze tez dwa lata temu bo ma wpisane tak w karcie(przy czym o niczym zagrażającym nie poinformował absolutnie).