lekarz Tomasz Obrębski

2,5
2,6
2,6
2,3

Nie polecam tego lekarza! Nie ma podejścia do pacjenta i jest nie uprzejmy. Jeżeli macie do wyboru innego lekarza to zachęcam z tego skorzystać, ale tego nie wybierajcie!

Zdecydowanie nie polecam! Sprawa była delikatnej natury a lekarz nawet nie zadał sobie trudu żeby mnie wysłuchać, nic nie poradził i skasował za wizytę. Wizyta trwała ok. 5 minut.

nie polecam, mój mąż niczego się nie dowiedział skasował za wizytę i nawet wyniku z usg nie dał, powiedział że on nic nie może zrobić i wysłał do innego lekarza, olewające podejście do pacjenta

nie polecam, mąż nic się nie dowiedział, powiedzał a może to a może tamto, ja bym z nim inaczej gadała- nie dostał by kasy za wizyte, gbur niemiły wzął kase i do widzenia nie zna sie albo mu sie nie che leczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????

nie polecam wizyty u tego lekarza. nic sie nie dowiedziałam, stracilam czas i pieniadze. Pan dr chyba pracuje za kare!!

Lekarz nieprzyjemny, jakby sobie kpil z pacjenta. Nic na temat choroby sie nie dowiedzialam, bo nie mowil zupelnie nic! Nie polecam tego lekarza !!!!

kompletnie nie POLECAM!!! Na to, że szczypie mnie podczas siusiania powiedział że jego też szczypie, zero leków, nic. Totalna porażka!