lekarz Tomasz Obrębski

2,5
2,5
2,6
2,6

Nie polecam drObrębskiego, gdyż nie informuje o wszystkim pacjenta, zostawia go właściwie samemu sobie, bez leków, na pierwszej wizycie powiedział, że jest ok, a dwa lata pózniej że nie jest i nie było dobrze tez dwa lata temu bo ma wpisane tak w karcie(przy czym o niczym zagrażającym nie poinformował absolutnie).

nie polecam, mój mąż niczego się nie dowiedział skasował za wizytę i nawet wyniku z usg nie dał, powiedział że on nic nie może zrobić i wysłał do innego lekarza, olewające podejście do pacjenta

nie polecam, mąż nic się nie dowiedział, powiedzał a może to a może tamto, ja bym z nim inaczej gadała- nie dostał by kasy za wizyte, gbur niemiły wzął kase i do widzenia nie zna sie albo mu sie nie che leczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????

Bardzo dobry lekarz.Nadzwyczaj sympatyczny i ludzki.Uważam ,że to jeden z najlepszych urologów w Zagłębiu Dąbrowskim.

Solidna firma, polecam, leczę się od ~ 4 lat, zachowanie lekarza perfekcjonalne przy każdej wizycie.

kompletnie nie POLECAM!!! Na to, że szczypie mnie podczas siusiania powiedział że jego też szczypie, zero leków, nic. Totalna porażka!

Lekarz nieprzyjemny, jakby sobie kpil z pacjenta. Nic na temat choroby sie nie dowiedzialam, bo nie mowil zupelnie nic! Nie polecam tego lekarza !!!!