dr n. med. Tomasz Ochędalski

2,4
2,7
2,7
2,4

Nie polecam, bardzo nieprzyjemny lekarz, wywyższa się i traktuje pacjentkę obrzydliwe. Po wizycie plakałam.

Wizyta trwała 15 minut. Zrobił badanie oraz pobrał próbkę na cytologię. Nie spytał się nawet czy na coś choruje. Nie zrobił badania piersi. Niemiły do bólu.

Pan doktor to pierwszy lekarz jak mam 40 lat,który na pierwszej wizycie na NFZ zrobił mi wszystkie badania,które był wstanie zrobić w gabinecie, oczywiście skierował mnie na pozostałe badania do szpitala . To cudowny godny polecenia lekarz, wie co robi jest bardzo delikatny jako jedyny postanowił mi pomóc. Dziękuję bardzo Panie doktorze.

Lekarz o dużym mniemaniu o sobie, traktujący pacjentkę z góry a wizyta u tego Pana Doktora to najgorsze doświadczenie jakie miałam okazję przeżyć. Lepiej trzymać się z daleka bo wizyta u Pana Doktora kończy się płaczem. Z całego serca nie polecam.

Profesor jest bardzo rzeczowym i profesjonalnym lekarzem. Każda wizyta jest przyjemnością, kobieta nie czuję się skrępowana. Życzę każdemu tak wspaniałego i wyrozumiałego lekarza prowadzącego zarówno ciąże, jak i sprawy ginekologiczne. Ja z całego serca dziękuję Profesorowi za wszystko co dla mnie zrobił. Profesjonalnie prowadził moja trudna ciąże oraz doprowadził do szczęśliwego rozwiązania. Nie tylko jest wspaniałym lekarzem, ale też cudownym człowiekiem.

Lekarz nie poświęca w gabinecie wystarczającej ilości czasu pacjentowi a w dodatku jest bardzo nieuprzejmy i ta nieuprzejmość to określenie wyjątkowo delikatne w porównaniu do zachowania pana doktora

Dr Ochędalski był moim ginekologiem przez wiele lat i byłam zadowolona jednak położnikiem jest miernym i musiałam zmienić lekarza prowadzącego. Podchodzi do sprawy ciąży bardzo przedmiotowo i z lekceważeniem jakby tylko pieniądze się liczyły. Nie polecam.