dr n. med. Tomasz Ociepa

Pediatra

Tomek, mama byłaby z Ciebie dumna chylę czoła Dobry jesteś Pozdrawiam M Ps. "przypomina dr House'a" ;-))

Tomek, mama byłaby z Ciebie dumna

chylę czoła

Dobry jesteś

Pozdrawiam

M

Ps.
"przypomina dr House'a" ;-))

PANIE DOKTORZE DZIĘKUJEMY!!!!!! cudowny,wspaniały Człowiek,który posiada ogrom wiedzy!!!! Uratował nasze dziecko (Zuzię) 10 lat temu....(oddział św.Mikołaja na Unii Lubelskiej )będziemy na zawsze Panu Tomkowi wdzięczni. Ziarnica złośliwa,to ciężka choroba,ale my rodzice,wraz z Zuzieńką od lat jesteśmy razem...i będziemy jeszcze długo cieszyć się zdrowiem i życiem!!Właśnie dzięki wujkowi Tomciowi (tak o Panu mówi,nasza córka)JEST PAN NASZYM ANIOŁEM !!!!!!!

Fantastyczny lekarz, złego słowa nie dam o nim powiedzieć. Naprawił wszystkie błędy innych "pediatrów". Uratował życie mojemu dziecku. Dziękujemy Panie Doktorze

Byłam pacjentką doktora kilka ładnych lat temu i jak dla mnie jest to lekarz jedyny w swoim rodzaju, można śmiało powiedzieć że medycyna to jego powołanie. Pamiętam, że zawsze był życzliwy, uśmiechnięty mimo, że miał specyficzny styl bycia, zawsze przejmował się wszystkimi pacjentami a nie tylko tymi, których leczenie prowadził. Chciałabym aby każdy pediatra miał takie podejście do swoich małych pacjentów i ich rodziców. Dr Ociepa uratował mi życie!!! Dla mnie jest to ideał człowieka o wielkim charyzmatycznym sercu ;)

Przede wszystkim lekarz z powołania ! Wspaniały CZŁOWIEK i LEKARZ. Daje poczucie bezpieczeństwa dzieciom i rodzicom. Ma ogromną wiedzę i intuicję. Jest dla mnie wzorem prawdziwego oddanego dzieciom lekarza.

Lekarz z prawdziwego powołania, ratuje życie dzieciom poświęcając wszystkie swoje możliwości. Angażuje się w pracy w 100 procentach, myślę że czasami nawet więcej. Nie należy przejmować się tym, że czasami jest nieuprzejmy i obcesowy tylko zaufać mu, on wie co robi. Pacjenci, którzy do niego trafili, są szczęściarzami

Kilka lat temu byłem pod opieką doktora Ociepy. Co tu dużo pisać człowiek zna się na swoim fachu, konkretny nie to co inni lekarze... Posiada specyficzny sposób podejścia do pacjenta, mile go wspominam pomimo okoliczności w jakich miałem sposobność go poznać. Złego słowa nigdy o nim nie powiem. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. ;)

Bardzo dobry specjalista. Kompetentny, otwarty i oddany swojej pracy lekarz. Wzbudza zaufanie wśród rodziców i dzieci.Serdecznie polecam.

wspaniały i jest zawsze gdy jest potrzebny uratował życie mojemu synkowi łukaszkowi jest opanowany i zawsze wie co robić i co wazne jest szczery dzięki niemu moje życje ma sens to wspaniały człowiek dlamnie anioł

Wspaniały lekarz i człowiek, lekarz z prawdziwego zdarzenia, charakter może i trochę specyficzny, ale nie można powiedzieć złego słowa

Wciąż poszukujesz "Pediatra Szczecin"?

Consilius
73-110 Stargard Szczeciński