lekarz Tomasz Puzik

Chciałbym serdecznie podziękować Panu doktorowi i zespołowi współpracującemu za pomoc udzieloną mojej osobie w dniu 12.12.2023 godziny nocne poprzez wstawienie trzech stentów przywracających prawidłową pracę serca.

Mój ociec był pacjentem Pana doktora we wrześniu i październiku 2022. Ojciec ma 80 lat i dwukrotnie miał operację wprowadzenia stentów. Czuje się szczęśliwy, że ma standard życia taki o jakim marzył. Trudno wyrazić radość córki, że tata w pełni może cieszyć się życiem. Serdecznie dziękuję :-) PS. Z relacji ojca wynika, że pacjentów, którym Pan doktor tą radość przywrócił jest wielu!

Bardzo oschły w stosunku do pacjenta (może tylko w moim przypadku?). Ocena mojego stanu zdrowia (ściśle - układu krążenia) wyłącznie na podstawie niekompletnych wyników badań - relacja o systematycznych dolegliwościach bólowych w obrębie klatki i b. poważnym ograniczeniu wydolności nie robi na tym lekarzu żadnego wrażenia. Odmowa skierowania na badanie wysiłkowe (pomimo sugestii z poprzedniego badania u innego lekarza kardiologa zapisanej w dokumentacji oraz opinii ustnych innych lekarzy, z którymi się kontaktowałem). Chyba nadmiar ambicji zawodowej - na moją prośbę i uwagę, że w dokumentacji jest zapisane zalecenie brzmiące: "w perspektywie próba wysiłkowa" usłyszałem, że jak chcę, to mogę sobie pójść jeszcze raz do tego lekarza. Na koniec niegrzeczne ucięcie rozmowy, pomimo że czas wizyty nie został przekroczony. Tak naprawdę moje wrażenie było znacznie gorsze niż to opisałem, ale w mojej opinii ograniczam się tylko do faktów.

Roland

W słowach kilku o doktorze Tomasz Puzik , leczy moje serce po zawale .Profesjonalista w każdym '"calu .".Godny polecenia i zaufania lekarz.Tadeusz Szczecin 2016

Byłam pacjentką szczecińskiego szpitala na ul Arkońskiej. Tam zaopiekował się mną młody i bardzo zaangażowany wspaniały lekarz kardiolog Tomasz Puzik. Duże, duże dzięki dla pana doktora za pokierowanie moim leczeniem z pozytywnym skutkiem dzięki któremu mogę normalnie funkcjonować. Maria ze Stargardu.